Снігоприбирачі STIGA

Купити
Тип снігоприбирача: бензиновий
Ширина захоплення, см: 62
Висота захоплення, см: 51
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 10
Купити
Тип снігоприбирача: бензиновий
Ширина захоплення, см: 66
Висота захоплення, см: 53
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 12
Купити
Тип снігоприбирача: акумуляторний
Ширина захоплення, см: 51
Висота захоплення, см: 30
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 6
Купити
Тип снігоприбирача: бензиновий
Ширина захоплення, см: 66
Висота захоплення, см: 53
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 12
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Снігоприбирачы Stiga – техніка, яка отримала загальне визнання завдяки винятковій якості збирання та комплектуючих. Снігоприбирач виробника найкращим способом поєднує передові технології, відмінну продуктивність і класичні, добре відпрацьовані прийоми в конструюванні. Застосовуються як у побуті, так і у професійній діяльності – варто лише вибрати та придбати «правильну» модель обладнання.

Купити снігоприбирачі Stiga оригінальної якості можна на e-ukrservice.com. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ STIGA на території України, тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам найбільш лояльні умови купівлі та повне гарантійне та післягарантійне обслуговування на базі власного сервісного центру Укрсервіс. В асортименті нашого магазину є тільки найнадійніші та функціональні моделі, які встигли себе зарекомендувати з кращого боку. Всі снігоприбирачі Стіга поставляються на територію країни офіційно, з гарною гарантією виробника.

Снігоприбирач Стіга комплектується бензиновими або електричними двигунами. Тому кожен зможе підібрати варіант, який відповідатиме повною мірою вимогам.

Акумуляторний снігоприбирач Stiga: особливості

 • Надійний безщітковий асинхронний двигун.
 • Хороші показники захоплення снігу: ширина 51 сантиметр та висота 30 сантиметрів.
 • Регулює дальність викиду до 6 метрів, регулювання напряму його викиду.
 • Яскраве освітлення за допомогою двох LED фар дозволяє займатися очищенням від снігу навіть у темний час доби.
 • Компактні габарити та мала вага. Завдяки продуманій ергономіці та невеликій масі техніки, її можна застосовувати навіть для очищення дахів від снігу. Не стане перешкодою для комфортної роботи і те, що снігоприбирач несамохідний. Він легкий та маневрений. З керуванням впорається навіть новачок.
 • Шнек – прогумований.
 • Майже безшумна робота.

Снігоприбирач бензиновий Stiga: особливості

 • Надійний та потужний 4-х тактний двигун власного виробництва. Потужність від 6.2 л.с. до 8 л.с. Залежно від моделі техніки.
 • Хороші показники захоплення снігу. Бензиновий снігоприбиральник може працювати зі сніговим покривом заввишки від 51 до 53 сантиметрів. Робоча ширина захвату, з якою працюють бензинові снігоприбирачі виробника, знаходиться в діапазоні від 62 до 66 сантиметрів.
 • Є функція регулювання напрямку викиду снігу та регулювання дальності цього викиду – від 10 до 12 метрів (максимальний показник, варіативний для кожної з моделей).
 • Металевий зубчастий шнек. Дає можливість прибрати навіть сніг, що злежався, з льодовою кіркою.
 • Пересування. Снігоприбирачі самохідні, пересуваються на 8 передачах (6 передач для руху вперед та дві для заднього ходу).
 • Хід. Колісний чи гусеничний.
 • Комфортну роботу забезпечує і підігрів ручок снігоприбирача.
 • Яскраві LED фари дозволяють працювати навіть у темряві.

Де можна купити STIGA снігоприбирачі бензинові за найвигіднішою ціною і з доставкою

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам надійне оригінальне обладнання для очищення снігу. У каталозі є як бензинові моделі снігоприбиральних машин, так і снігоприбирачі на акумуляторі. Наші фахівці підкажуть всю необхідну інформацію та допоможуть вам підібрати оптимальний варіант снігоприбирача за розумною вартістю, а також підкажуть, де можна почитати на снігоприбирач Стіга відгуки реальних користувачів. Доставка здійснюється в будь-яку точку України найкращими кур'єрськими службами.