ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

Бензиновий генератор - незамінний помічник для будинку або дачі

У нашому сучасному світі дуже важко уявити життя без електрики. Побутова техніка, освітлення, обладнання, інструменти - все це працює від електричної мережі. Але бувають непередбачувані ситуації, в яких немає доступу до електромережі.
Придбання бензинового генератора – відмінне рішення проблем з перебоями електроенергії вдома, на дачі або виробництві. Вони можуть виступати в ролі як резервного, так і основного джерела електроживлення. Але перш, ніж приступити до використання бензогенератора, важливо правильно підготувати його до включення.
Експерти інтернет-магазину Укрсервіс склали перелік порад, які допоможуть підготувати електрогенератор до продуктивної експлуатації. Ці поради носять рекомендаційний характер і можуть не повністю підходити для деяких моделей генераторів.

1.  Перевірити рівень масла

Перш ніж приступити до запуску бензинового генератора, слід перевірити рівень масла в картері. Недостатня кількість масла може привести до поломок основних елементів двигуна. Перевіряти мотор слід тільки в відключеному стані, а сам генератор повинен перебувати в горизонтальному положенні.

2. Перевірити повітряний фільтр електрогенератора

Для эффективной работы генераторной установки важно периодически чистить или же заменять воздушные фильтры. Это повышает срок эксплуатации аппарата. Желательно делать это не реже, чем через каждые 50 часов работы.

3. Перевірити паливний фільтр генератора

Періодично слід очищати або замінювати паливні фільтри, оскільки вони дозволяють підвищити зносостійкість механізму. Частота заміни фільтрів залежить якості палива.

4. Перевірте рівень палива в бензобаку

Для безперебійної роботи бензогенератора, слід постійно стежити за рівнем бензину в паливному баку. Бажано не заповнювати бак повністю, оскільки паливо може розширюватися в процесі роботи генератора. Заправляти генераторну установку слід вкрай обережно, щоб не розлити паливо на апарат або біля нього. Це допоможе уникнути спонтанного займання і пожежі.

5. Перевірити цілісність бензобака генератора

Якщо паливний бак буде пошкоджений, це може привести до витоку бензину. Через це може виникнути небезпека загоряння або вибуху.

6. Перевірити корпус і електричні кабелі на цілісність

Поврежденные кабеля, удлинители или розетки могут привести к возгоранию или удару током.

7. Перевірити заземлення генераторної установки

Важливо, щоб бензиновий генератор під час роботи був заземлений. Це дозволить уникнути удару електричним струмом. Провід для заземлення повинен бути підключений до рами у відповідному місці.

8. Стабілізація роботи генератора

Генераторній установці потрібно кілька хвилин, щоб досягти своєї номінальної швидкості і стабілізувати її. Уникайте використання ніякого додаткового навантаження, поки швидкість не стабілізується.

Купити недорого хороші бензинові генератори в Україні

В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити за хорошою ціною бензиновий генератор для будинку або дачі. ТД Укрсервіс - офіційний представник всесвітньо відомих виробників AGTFOGOHONDA VULKAN та інші. Тому Ви можете не хвилюватися за якість купленої продукції. Якщо у Вас виникнуть питання, менеджери з радістю на них дадуть відповідь.

 

25.09.2018 23:39:19
1
3722

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Що таке дизельний генератор і як він працює?

Що таке дизельний генератор і як він працює?

У разі, коли необхідно створити на об'єкті можливість автономної подачі електрики, оптимальним варіантом буде придбання генераторної установки, що працює на дизелі. Застосування дизельного генератора Це обладнання призначене виробляти електричну енергію. Установка підстрахує на час віялових відключень світла або аварій на підстанції. Трифазний дизельний генератор великої потужн..

26.07.2019
0
1264
Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Сфера застосування Навісний генератор на трактор використовується в різних галузях сільського господарства, тваринництва. За допомогою цього пристрою машину електроенергією. При відсутності енергії його підключають до доїльних апаратів, тракторів, іншого обладнання. Також пристрої застосовують на будівництвах для зварювальних апаратів. Робота тракторного генератора відбувається без включен..

16.08.2019
0
1367
Генератори Fogo: огляд асортименту

Генератори Fogo: огляд асортименту

Електричний генератор – пристрій, який здатен перетворювати неелектричні види енергії в електричну. Їх використовують в приміщеннях без підключення до електромережі або під час тимчасового відключення електрики. Fogo - виробник обладнання для електроживлення з європейським ім'ям Польський бренд відомий всьому світу завдяки якісному виробництву пристроїв для постачання еле..

21.10.2019
0
926