Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Ланцюгова пила з бензиновим двигуном – ефективний інструмент для роботи з деревом та іншими матеріалами. На відміну від електромоделях, бензинові більш зручні, автономні, і їх можна використовувати при будь-якій погоді.

Купити бензопилу ECHO

Японські бензопили ECHO – міць і якість в одному інструменті

Компанія ECHO – відомий японський виробник садової техніки. Вона займається випуском ланцюгових пив ще з 1963 року, постійно оновлюючи асортимент інструментами з більшою продуктивністю і довговічністю. Купити бензопили цього бренду в Україні можна за вигідною ціною, вони завойовують все більше популярності і у професіоналів, і у любителів. На правах офіційного імпортера експерти ТД «Укрсервіс» підготували рейтинг моделей даного виробника, які будуть найбільш популярними в Україні протягом усього 2020 року.

Купити бензопилу ECHO CS-4510ES

ECHO CS-4510ES

Пристрій підходить для заготівлі дров, догляду за садом і різних сільськогосподарських завдань. Популярна завдяки потужності мотора 3,1 л. с. з паливним баком 0,48 л, а також:

 • електронному запалюванню CDI для швидкого старту;
 • регульованій до 38 см довжині шини;
 • ефективному інерційному гальму;
 • шуму до 115 дБ.

Цю потужну бензопилу можна купувати для тривалої та інтенсивної роботи зі складними матеріалами, так як вона має прекрасне співвідношення потужності двигуна і ваги (5 кг). з недоліків – немає ефективної антивібраційної системи.

Купити бензопилу ECHO CS-352ES

ECHO CS-352ES

Пристрій призначений для догляду за садом та іншої сільськогосподарської діяльності, а також для будівництва та заготівлі дров. Основні технічні переваги:

 1. потужність двигуна 1,78 л. с. з паливним баком 0,25 л;
 2. електронне запалювання CDI для швидкого старту;
 3. крок ланцюга 3/8 дюйма;
 4. довжина шини — до 35 см;
 5. надійне інерційне гальмо ланцюга.

Завдяки невеликій вазі і короткою шині пристрій економно витрачає паливо і відмінно підійде для побутового використання. Для розпилу товстих дерев варто купити бензопилу з ціною вище, де буде більше потужність і довжина шини.

Купити бензопилу ECHO CS-501SX

ECHO CS-501SX

Ця ланцюгова бензинова пила з потужністю двигуна 3,5 л. с. і паливним баком 0,5 л може використовуватися для валки дерев чи великих обсягів садових робіт. Головні особливості моделі:

 • подовжена шина розміром 45 см;
 • крок ланцюга 0,325 дюйма;
 • система запалювання CDI для швидкого ввімкнення;
 • інерційний гальмо для захисту від зворотного удару.

Вага пристрою всього 4,7 кг – його можна використовувати тривалий час без перевантаження рук, це зручно для розпилу дуже твердих матеріалів. Недоліком такої японської бензопили можна назвати її вартість в Україні.

Купити бензопилу ECHO CS-362WES

ECHO CS-362WES

Дана пила є відповіддю на питання, як вибрати бензопилу за вигідною ціною з максимумом можливостей. CS-362WES знадобиться для сільськогосподарської діяльності, лісозаготівлі та догляду за присадибною ділянкою. Має такі технічні переваги:

 1. двигун 2 л. с. з об'ємом паливного бака 0,32 л;
 2. крок ланцюга 3/8 дюймів;
 3. довжина шини 36 см;
 4. ефективна антивібраційна система;
 5. система ECHO ES-start для швидкого запуску.

За рахунок невеликої ваги 3,8 кг пристрій підходить для спилювання гілок на висоті і створення скульптур з дерева. Для ефективної роботи з твердими матеріалами краще купити професійну бензопилу.

Купити японську бензопилу

ТД «Укрсервіс» – офіційний інтернет-магазин ECHO в Україні

В інтернет-магазині ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент техніки ECHO. Кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором, підкажуть, скільки коштує бензопила  потрібної моделі і яка ціна запчастини до неї.

Порівняти ціни на бензопили ECHO

04.05.2020 12:58:36
0
1853

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - сфера застосування Японська компанія Ехо – це відомий всьому світу, дуже популярний і затребуваний на ринку виробник садової техніки та обладнання. Продукція бренду давно асоціюється з безкомпромісною якістю, надійністю і стабільністю в експлуатації. Серед її основних переваг варто відзначити: надійні двигуни; продуману конструкцію з оптимальни..

22.11.2019
0
1880
Топ-5 професійних бензопил

Топ-5 професійних бензопил

  Бензопила — поширений спеціалізований інструмент для валки дерев. Його широко застосовують в садівництві, фермерстві або лісової промисловості. Пристрій являє собою пилку з шиною і ланцюгом, а також двигуном внутрішнього згоряння, який приводить в дію інструмент. Чи варто купувати проф. бензопилу? Всі інструменти діляться на побутові, напівпрофесійні і&nbs..

20.01.2020
0
8308
Кращі бензопили в світі

Кращі бензопили в світі

  При выборі бензопили для дому і дачі з'являється головне питання: як купити прилад, який буде повністю відповідати запитам? Адже навіть в асортименті невеликих компаній нараховуються десятки різновидів обладнання для розпилювання дров. Для того, щоб придбана модель радувала покупця, необхідно розібратися, що пропонує будівельний ринок бензопил і на які характ..

03.02.2020
0
1775
Як косити мотокосою

Як косити мотокосою

Під час літнього періоду особливо гостро стоїть питання прибирання трави, бур'янів та іншої рослинності, яка може псувати загальний вигляд домашнього ландшафту. Для цих цілей існує безліч різних пристосувань, але одннім з найпопулярніших і перевірених є мотокоса. Купити її можна практично в будь-якому магазині сільгосптехніки або в інтернет-магазині ТД Укрсервіс. Як косити траву ..

05.06.2020
0
2288
Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Бензопила – спеціалізований інструмент, який є незамінним при обробці деревини. Сучасний ринок представляє безліч моделей інструменту, які підходять для виконання побутових і професійних завдань. Перш ніж купити бензопилу від певного виробника, необхідно розібрати, які плюси і мінуси є у даного виду агрегату. Переваги інструменту Головним достоїнством бензинових моделей вважа..

19.10.2020
0
1151
Як вибрати ланцюгову пилу?

Як вибрати ланцюгову пилу?

Ланцюгова пила – це спеціалізований інструмент, який використовується для обробки і заготовки дерева. Головна перевага приладу – висока продуктивність. За короткий проміжок часу агрегат здатний виконати великий обсяг робіт. На сучасному будівельному ринку представлені різні моделі інструменту, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж робити покупку, необхідно ви..

20.11.2020
0
1407