Як вибрати снігоприбирач?

Зима - прекрасна пора року, це зимова риболовля, катання на гірках, ковзанах, не забудемо про Новий Рік, Різдво, День Святого Валентина. Не дарма про це пору року написано не одне вірш. Але зима буває різна, і найбільшою проблемою є рясні снігопади. Як не сумно, але попрацювати лопатою, щоб розчистити хоча б доріжку від будинку до хвіртки доведеться. А Ви уявіть, що ще треба відкинути сніг від дверей гаража, навколо будинку (щоб в разі відлиги стіни не ставали вологими), і не варто забувати про батьків, яким треба допомогти провести "боротьбу зі снігом". Як то кажуть "Праця зробила з мавпи людину!" і на свіжому повітрі попрацювати навіть корисно. Але Ви тільки уявіть скільки на це піде часу, якого в сучасному світі завжди не вистачає. Зрештою слід максимально використовувати досягнення і блага нашої цивілізації, особливо коли вони легко доступні і залишилося ними возпользоваться. Ну майже ... Ми думаємо Ви зрозуміли про що йде мова? Звичайно, мова йде про прекрасне втіленні інженерної думки, про снігоприбиральні машини, або як ще кажуть снігоприбирачі. До речі чому ми написали "Ну майже ..." Справа в тому, що на сьогоднішній день ринок в даній області настільки великий, що важко зробити правильний вибір. Давайте разом розберемося, що до чого і полегшимо собі життя покупкою снігоприбирача.

Всі снігоприбирачі можна розділити на 2 групи: перша це з електродвигуном, друга - з бензиновим. Останнім часом у зв'язку з великою популярністю мотоблоків, були спроектовані і розроблені навісні снігоприбирачі до даної техніки, які приводяться в дію від зусилля двигуна мотоблока. Тому якщо Ви маєте в своєму розпорядженні таку техніку, то варто розглянути можливість покупки навісного снігоприбирача. Він буде відрізнятися достатньою продуктивністю і невеликий в той же час ціною.

Вибір снігоприбирача за типом двигуна варто розглядати з планованого навантаження і площі, яка буде очищатися. Як правило снігорибирачі, які працюють від електродвигуна мають невеликі габарити, і є компактними і малопотужними, тому доцільно їх використовувати при збиранні свіжого снігу на невеликих територіях, наприклад біля будинку. Але варто не забувати, що Ви будете обмежені довжиною електричного дроту або подовжувача, та й викид снігу в цьому випадку невеликий. Але одночасно і ціна в даному сегменті дуже демократична і кожен зможе дозволить собі обзавестися даними агрегатами.

Якщо ж мова йде про велику площу, та до того ж і з залежався снігом, то тут вже не обійтися без потужних бензинових роторно-шнекових снігоприбирачів. Тут теж варіанти досить різноманітні. Справа в тому, що дані снігоприбирачі забезпечуються крильчаткою, яка дозволяє викидати сніг до 15 м, шнеками різної конструкції і розмірів. Наприклад шнек з гладкою конструкцією додатково має прогумовані насадки для захисту тротуарної плитки від механічних впливів. А зубчастний шнек може впоратися з залежався заметами, одночасно при роботі зменшуючи фракцію снігу, що дозволяє збільшити дальність викиду. Тому до вибору варто підходити виходячи з індивідуального планування території навколо будинку. Відзначимо, що існують потужні самохідні снегоуборщики, які вимагають мінімального фізичного праці та здатні впоратися з будь-якою поставленою задачею, досить тільки завести двигун, вибрати швидкість руху, і приступити до роботи!

Але до вибору варто підходити більш ретельно! Тому при покупці звертайте уваги на додаткові можливості і особливості! Це може бути електростартер для пуску двигуна, фара для роботи в темний час доби, підігрів ручок для додаткового комфорту, гусеничний хід для кращого зчеплення. Також це може бути матеріал виконання корпусу. Наприклад пластик не схильний до корозії, але при великих мінусових температурах втрачає свою міцність і стає більш ламким. Поєднуйте всі свої знання при покупці, адже не завжди дешеві варіанти виправдовують себе з фінансової точки зору. А якщо Ви в чомусь сумніваєтеся, звертайтеся до нас, ми допоможе Вам зробити потрібний вибір!

21.01.2015 23:03:33
0
1948

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бензинові снігоприбирачі плюси і мінуси

Бензинові снігоприбирачі плюси і мінуси

Снігоприбиральна машина – це спеціалізоване обладнання для автоматичного прибирання снігу. Завдяки різноманіттю моделей її можна використовувати як для очищення громадських зон, так і для прибирання прибудинкових територій приватного сектора. Перш ніж купити бензиновий снігоприбирач, необхідно точно розібратися в таких його параметрах, як потужність двигуна, тип запуску, ширина зах..

06.11.2020
0
1305