Садовий тример і мотокоса: що вибрати?

Садовий тример і мотокоса: що вибрати?

Якщо ви живете в приватному будинку або у вас є дача - значить, вам точно знайома проблема догляду за газоном і старанною територією. Зелена трава і ландшафтний дизайн ділянки вимагають чималих зусиль і часу. Адже всю цю красу потрібно постійно підтримувати, позбавляючись від чагарників, бур'янів, періодично підстригся траву.

Чим краще косити газон?

На сьогоднішній день існує декілька варіантів полегшити стрижку газону, і перетворити рутинну роботу в приємне проведення часу. Основні з них:

1.Тример для трави. Легкий, маневрений. З недоліків: невисока потужність, окремі моделі працюють досить шумно.

2. Газонокосарка. Це пристрій не тільки косить траву, але також автоматично збирає її, подрібнює, а потім викидає в певне місце. Газонокосарки бувають електричними, бензиновими і акумуляторними. Електричні моделі менш вибагливі в обслуговуванні. Вони не вимагають постійної заправки, проте траєкторія їх роботи обмежена довжиною шнура. У той же час бензинові - відрізняються високою продуктивністю. Вони більш практичні. Акумуляторні газонокосарки — must have для власників газонів, які піклуються про навколишнє середовище.

3. Райдер (мінітрактор). Цей варіант підійде для тих, кому потрібно обробити дуже велику ділянку. З такими площами складно впоратися вручну, тому краще скористатися спеціалізованою автотехнікою.

Чому краще купити мотокосу або бензиновий тример?

Тримери і мотокоси - це прекрасна альтернатива газонокосаркам й ручному скошування. Як показує практика, вони є найбільш оптимальним варіантом для невеликого домашнього ділянки. Вони компактні, мають невелику вагу і працюють практично безшумно.

Конструкція пристроїв продумана таким чином, щоб ваші руки не втомлювалися навіть при тривалій роботі. Їх компактні габарити не становлять особливого клопоту зі зберіганням і транспортуванням. Вони легкі в догляді і обслуговуванні і при цьому мають тривалий термін експлуатації.

Принципові відмінності електротримера і бензокоси

Вибираючи між тримерами і бензокосами, в першу чергу слід виходити з особистих потреб. Тример призначений для догляду за газоном. Він легко впоратися з молодою травою, однак йому буде складно подолати жорсткі бур'яни. Бензокоса - більш потужний пристрій, яке любить підвищені навантаження. Їй під силу не тільки трава, але також чагарники і проростають молоді дерева.

Чим відрізняється тример від мотокоси:

  • Типом двигуна. Тример - електричний, залежить від живлення в мережі і довжини шнура. Бензокоса працює на бензиновому двигуні.
  • Час роботи. На відміну від тріммера, який стане оптимальним варіантом для невеликих ділянок, мотокоса може впоратися з набагато більшою площею.

Електрокоса легша, екологічна, чудово справляється з рослинністю в важкодоступних місцях. Головні переваги бензокоси: потужність, продуктивність, автономність.

ТД Укрсервіс - великий вибір інструментів за вигідними цінами

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам купити тримери і мотокоси від Хускварна, Алко, Honda, Oleo-Mac, VULKAN и других ведущих брендов. Это сертифицированная продукция с гарантией от производителя по лучшим ценам в сети.

16.05.2018 14:45:14
0
941

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Мотокоси ECHO з Японії - запорука якості та продуктивності

Мотокоси ECHO з Японії - запорука якості та продуктивності

Купити мотокосу ECHO в Україні можна як для побутового, так і для професійного застосування. Перш ніж зробити вибір, необхідно ознайомитися з особливостями даного виробника і вивчити характеристики різних моделей. Мотокоси ECHO Японська компанія ECHO займається виробництвом сільськогосподарської техніки. З 1947 року і до цього дня цей виробник є одним з кращих в своїй ніші. Проду..

13.04.2020
0
1567