Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Ущільнення бетону вібрацією - процедура, що дозволяє уникнути руйнування, розтріскування фундаменту. Дії здійснюються з сумішшю після заливки. При змішуванні утворюються бульбашки повітря, які при різкій зміні температур призводять до знищення фундаменту. Щоб уникнути проблем потрібно купити занурювальний вібратор для бетону, після чого впливати ним на суміш.

Обійтись без такого будівельного обладнання можна в кліматичних умовах, що залишаються незмінними довгий час. У список входять країни, де температура не падає нижче 0.

Вібратор для ущільнення бетону краще вибирати якісний, здатний прослужити багато років. При пошуку враховуються особливості матеріалу, тип конструкції, потужність.

Як користуватися вібратором для бетону?

Перш ніж починати роботу, необхідно визначитися з тим, який глибинний вібратор для заливки бетону вибрати. Сучасні магазини пропонують безліч різновидів виробів. При підборі враховують такі параметри обладнання:

  • частота – 2000-18000 об./хв;
  • потужність роботи;
  • максимальний діаметр, довжина вібробулави;
  • видаваний шум;
  • габарити моделі.

Роботи виконують після заливки. Устаткування не повинно стосуватися арматурного каркаса фундаменту - в іншому випадку можливе порушення контакту бетону та арматури. Тривалість вібрування залежить від характеристик суміші. Тривалість збільшується при її меншою рухливості.

Ущільнення необхідно проводити послідовно, переходячи між ділянками. Вони повинні перекриватися на 10-15 см. Особливо ретельно потрібно пропрацювати місця біля стін, перегини. Кожен новий шар укладається після попереднього з інтервалом, що становить не більше 2-х годин. Працюючий прилад не можна ставити на арматурні стержні - це призведе до порушення цілісності каркаса.

Використання моделей без засобів захисту небезпечно. Також потрібно перевіряти справність обладнання, цілісність кабелю, відсутність пошкоджень.

Правила зберігання вібраторів для бетону

Вибрати будівельний вібратор для бетону - тільки половина справи. Для того, щоб обладнання прослужило тривалий термін, необхідно дотримуватися таких правил:

  1. приміщення повинно бути сухим;
  2. зберігання здійснюється на спеціальних полицях;
  3. перевезення проводиться в закритому транспорті, окремих контейнерах.

Порушення умов призводить до появи поломок, проблемам з функціонуванням приладів. Необхідно періодично проводити перевірки працездатності обладнання, цілісності корпусу, стану кабелів, сердечника.

Де купити вібратор для бетону?

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, каталог якого містить безліч обладнання для будівництва, ремонту. Асортимент включає різні види глибинних вібраторів для бетону 220 В, ціна яких приємно здивує.

У список товарів входять моделі торгових марок Enar, «Красный Маяк», Masalta. Останню компанія самостійно імпортує в Україну. Кваліфіковані менеджери, що володіють багаторічним досвідом, підкажуть, які моделі оптимально підійдуть користувачам залежно від поставленого завдання.

 

23.08.2019 10:05:21
0
2904

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Ущільнення матеріалів під час ремонтних і будівельних робіт На будь-якому будівництві дуже часто доводиться мати справу з піском, щебенем, грунтом і іншими сипучими матеріалами, які в процесі роботи необхідно ущільнити. У таких випадках на допомогу майстрам приходить вібротрамбувальне обладнання для будівельних робіт. Це дуже популярний вид техніки, який дозволяє ущільнити сипучу пове..

13.08.2018
0
1081
Топ-4 причин купити для будинку драбину Elkop

Топ-4 причин купити для будинку драбину Elkop

Хороша драбина - потрібна річ для дому На сьогоднішній день будівельні драбинки знаходять дуже широке застосування не тільки в ремонті, але також в побуті і повсякденному житті багатьох людей. Без них важко уявити велику домашню бібліотеку або сад. Вони допомагають легко забратися на горище, поклеїти шпалери, побілити стелі і виконати безліч інших завдань по дому. Сучасний будівель..

14.09.2018
0
1185
Як правильно вибрати бетонозмішувач для будівництва будинку або дачі

Як правильно вибрати бетонозмішувач для будівництва будинку або дачі

Головне під час будівництва - замісити бетон На будівельному майданчику або ж під час ремонтних робіт навколо будинку просто не обійтися без бетонозмішувача. Це будівельне обладнання дозволить виготовити бетон або будь-яку іншу будівельну суміш без особливих зусиль. Але купити бетонозмішувач для будівництва або навіть для будинку - справа зовсім не хитра. Тільки як правильно її вибрат..

19.11.2018
0
1324
Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Віброобладнання для ущільнення піску, грунтів, щебінки та інших будматеріалів затребувано під час практично всіх видів будівельних і дорожньо-ремонтних робіт. З його допомогою готують основу під укладання асфальту, рівняють дно траншей під фундамент і т.д. Найпопулярнішими в цій категорії будівельної техніки є вібротрамбовки (віброноги) та віброплити. Вони мають схожий принцип дії, ..

02.03.2020
0
1225