ТОП-6 порад щодо вибору мийки високого тиску

Миючий апарат високого тиску - ефективний метод чищення і прибирання будинку, дачі, машини

Мінімийка – це ефективний пристрій, що дозволяє легко домогтися чистоти шляхом створення струменя води з дуже сильним напором. Вона знаходить широке застосування на будівельних майданчиках, виробництві, а також в побуті.

Залежно від функцій і призначення вони мають різну конфігурацію. Тому, перед покупкою мийки високого тиску для будинку важливо знати, як правильно її вибрати, і на що слід звернути особливу увагу.

Пропонуємо кілька порад щодо вибору від експертів інтернет магазину ТД Укрсервіс

Призначення мийки високого тиску

Пристрої даного типу поділяють на домашні та професійні. Кожен вид має свої переваги. Професійні миючі агрегати відрізняються широким функціоналом. Вони дуже продуктивні, розраховані на великі обсяги роботи. У той же час побутові - менш потужні і коштують набагато дешевше. Вони компактні і призначені для короткочасного застосування.

Перш ніж визначитися з вибором, подумайте, чи варто купувати висококласну мийку високого тиску, якщо вона буде використана в основному для миття машини або невеликий садової стежки.

Тип живлення: бензин або електрика

Різні джерела енергії пристроїв розділять їх на:

  • Автономні (на бензині або дизелі)
  • З живленням від електромережі.

Перший варіант буде більш доречним, для роботи на відкритому просторі, далеко від джерела живлення. Другий - в приміщеннях.

Тиск води в мінімийці

Потужність минимойки безпосередньо зумовлює натиск рідини на виході. Для побутових моделей цей показник не перевищує 160 бар, для виробничих - 200 бар і більше. Варто відзначити, що сильний напір знадобитися лише в разі, коли необхідно впоратися з великими обсягами робіт або з видаленням складних забруднень. Для того щоб збити пил на садовій доріжці або помити машину досить вибрати мийку високого тиску середньої потужності.

Максимальна температура води в мийці

Щоб не зіпсувати механізм подачі рідини, важливо дотримуватися допустимого діапазону робочої температури води. В середньому цей показник знаходиться в межах від 35 до 90 градусів. Його можна знайти в інструкції або характеристики агрегату.

Продуктивність миючого апарату

Цей показник вимірюється обсягом використовуваної води за певний відрізок часу (скільки літрів води може витратити апарат за годину). Чим вище потужність, тим продуктивніша машина.

Вага і габарити мінімийки

При покупці миючого апарату важливо враховувати його ергономіку. Подумайте, для чого він вам потрібен, яку мийку високого тиску буде доречно вибрати для автомобіля, а яку для виробництва. Це важливий критерій. Адже для будинку немає ніякої необхідності купувати потужний і габаритний апарат, який ніде зберігати.

Купити мийку високого тиску з гарантією і вигідною ціною

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінний вибір якісних побутових і професійних миючих апаратів IdrobaseKarcherVulkan та ін. На кожен товар надаємо гарантію і сертифікат якості.

12.10.2018 13:56:13
0
1023

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

  Кращі виробники Покладаючись на багаторічний досвід, практику та реальні відгуки споживачів, ми зупинилися на брендах-виробниках, які користуються найбільшою популярністю – IDROBASE та VULKAN. Якщо ви хочете купити дійсно хорошу мийку високого тиску, вам варто звернути увагу на продукцію саме этих торговых марок. Мінімйки Ідробейс ми імпортуємо з..

25.10.2019
0
1054
Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Піногенератор для автомийки: особливості та призначення Щодня транспортний засіб знаходиться у постійному контакті з джерелами пилу та бруду на дорозі. У зв'язку з цим на поверхні кузова, а також колесах утворюються забруднення, тому виникає необхідність час від часу проводити чистку автомобілів. Багато методів очищення відрізняються агресивним способом на авто. Через це все частіше власники ..

17.01.2020
0
2658