Тепловентилятори Grunhelm

Купити
Напруга живлення, В: 220
Максимальна потужність, кВт: 2
Потужність I ступінь, кВт: 1
Потужність II ступінь, кВт: 2
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 20
Нагрівальний елемент: ніхромова спираль
Купити
Напруга живлення, В: 220
Максимальна потужність, кВт: 2
Потужність I ступінь, кВт: 1
Потужність II ступінь, кВт: 2
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 20
Нагрівальний елемент: ніхромова спираль
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Тепловентилятори Grunhelm продуктивна та порівняно недорога обігрівальна техніка. Міні тепловентилятори виробника обігрівають приміщення за допомогою потужного потоку теплого повітря. Дуйка (так називають тепловентилятор користувачі) здатна забезпечити комфортну температуру в кімнаті буквально за лічені хвилини, тому така техніка ідеальна, коли ситуація вийшла з-під контролю несподівано, наприклад, прорвало трубу централізованого опалення. Застосовуються, зокрема, для обігріву гаражів, і нежитлових приміщень невеликої площі.

Якщо ви шукаєте, де можна купити тепловентилятор Grunhelm хорошої якості та недорого, відвідайте онлайн каталог магазину e-ukrservice.com. У нашому асортименті представлені лише найпопулярніші та найнадійніші моделі, та найадекватніші на тепловентилятори ціни. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ Grunhelm на території України. Кожен обігрівач дуйка Grunhelm поставляється із гарною гарантією виробника.

Дуйка обігрівач Grunhelm: особливості та характеристики

  • Площа обігріву – від 18 до 22 кв. Якщо площа приміщення значно більша, рекомендується використання дуйки як додаткового джерела обігріву.
  • Ступінчасте регулювання потужності. Перший ступінь працює на потужності 1 кВт/годину, другий на 2 кВт/годину.
  • Терморегулятор та термостат вбудовані, забезпечують контроль та підтримку температури, яку поставив користувач.
  • Є режим без обігріву, тільки обдування. У деяких ситуаціях техніка може рятувати від спеки, виконуючи роль маленького вентилятора.
  • Продуктивність тепловентилятора дорівнює 20 м3/год.
  • Нагріваючий елемент. Якісна ніхромова спіраль, яка намотується на спеціальний стрижень.
  • Діелектричний корпус, мала вага, компактні габарити.

Де доступна до покупки обігрівач дуйка за вигідною ціною та з доставкою

Інтернет-магазин e-ukrservice.com пропонує всім жителям Києва, Вінниці, Хмельницького та інших регіонів України купити недорогі та якісні тепловентилятори Grunhelm з доставкою популярними транспортними компаніями. Звернувшись до нас ви отримуєте гарантію того, що у нас найлояльніша на тепловентилятори ціна, професійна консультація, швидка обробка та оперативне відправлення замовлення.