Тепловентилятори UFO

Купити
Напруга живлення, В: 220
Максимальна потужність, кВт: 2
Потужність I ступінь, кВт: 1
Потужність II ступінь, кВт: 2
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 20
Нагрівальний елемент: ніхромова спираль
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Тепловентилятори UFO – це надійна кліматична техніка турецького виробника. Тепловентилятори УФО (електро дуйки) вигідно відрізняються високою якістю складання та стабільним функціонуванням. Тепловентилятори здатні прослужити довгі роки за умови дотримання правил експлуатації. Використовуються для швидкого обігріву невеликих приміщень площею до 20 кв. Якщо площа більша, комфортна температура буде досягатися трохи більш тривалий час, тому міні тепловентилятори рекомендується застосовувати як додаткове джерело обігріву.

Якщо ви шукаєте надійний магазин, де ціни на тепловентилятори найбільш лояльні до покупця, відвідайте e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ UFO на території України, тому здатні запропонувати чудові умови купівлі техніки цього виробника. Все тепло дуйки UFO поставляються нами в Україну офіційно та з гарною гарантією виробника.

Електричні дуйки УФО: особливості та характеристики

  • Максимальна потужність дорівнює 2 квт.
  • Ступінчастий перемикач потужності. На 1 рівні потужності тепловентилятор споживає 1 кВт, на 2 рівні – 2 кВт відповідно.
  • Можливість використання в жарку погоду як невеликий вентилятор, тобто тільки на функції обдування, без обігріву.
  • Продуктивність рівна 20 м.куб. на годину. Захист від падіння та/або перегріву. Дуйка автоматично вимкнеться у разі позаштатної ситуації.
  • Авторський дизайн корпусу. Обігрівач не тільки не кидатиметься в очі і якимось чином псувати інтер'єр, в деяких випадках дуйка стане прекрасним до нього доповненням.
  • Компактні габарити, невелика вага також кажуть на користь покупки тепловентилятора цього бренду.
  • Якість. Кожна модель проходить ретельне 16-ти етапне тестування, і це унеможливлює навіть гіпотетичну можливість некоректної роботи техніки.
  • Вартість. Незважаючи на те, що торгова марка є дуже відомою вже тривалий час, на обігрівачі ціна у виробника досить демократична і доступна всім категоріям споживача.

Чи можна придбати тепловентилятори в Україні з доставкою

Крім того, що на UFO тепловентилятори ціна в онлайн-шопі e-ukrservice.com виважена та адекватна, компанія Укрсервіс здійснює доставку популярними транспортними компаніями. Звернувшись до нас, ви зможете отримати професійну консультацію наших спеціалістів та замовити оригінальний тепловентилятор UFO з будь-якої точки України.