Тепловентилятори

На складі Арт: 63037

899 грн.

Купити
Регулятор потужності: є
Потужність I ступінь, кВт: 1 кВт
Потужність II ступінь, кВт: 2 кВт
Клас захисту: IPx0
Країна торгової марки: Україна
Габарити: 225x125x265 мм
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Игорь
Добрый день. Сгорел один тен,можно его приобрести у вас?
Андрей
Хороший обогреватель. Купил себе в мастерскую. За минут 30-40 нагревает помещение. По моему другого и не надо.
Дмитрий
Купил в этом  магазине обогреватель неделю назад. Не потому что мне холодно летом, а так на перед. Заказ на сайте сделать проще простого. Потом мне перезвонил парень. Все уточнил, распросил,даже спросил для чего мне. Хотел убедиться хватит ли мне мощи. Заплатил наложенным платежом при получении. Все просто и надёжно. 
Ярослав
Якість обігрівача добра. Магазин замовлення виконав швидко. На другий день після замовлення привезли.
Иван
Этот вентилятор хороший, хотя и отечественный. Винницкий маяк умеет делать такие вещи. Крепкий и долговечен.
Андрій
Декілька хвилин і в майстерні тепло. Пропрацював всю минулу осінь, зиму та весну без наріканнь та нюансів.
Серьгей
Вентилятор отличный. 
Микола
Согласен, гріє дуже швидко. Не потрібно тримати ввімкненим весь день. Досить 30-40 хв вранці і все. Ціна доступна.
Генадий
Мощный и эфективный обогреватель. Я уже лет 8 пользуюсь для обогрева склада, вернее для поддержки плюсовой температуры. Включаю, когда на улице минус.
Олег
Обогреватель качественный и мощный. Шум умеренный. Отдельно порадовал сервис.
Татьяна
используем в цехе для обогрева в межсезонье. нагревает быстро, немного шумноват, но в цехе этого почти не слышно. Цена приемлемая, тем более хорошо поокупать когда консультация грамотная и дарят беслпатную доставку
Орест
Удобный обогреватель для склада, как у меня. Хорошо, что работает от 220. 
Гость
Работает не плохо. Купил в мастерскую. Воздух теплый нагнетает быстро.
Володимир
В гаражі тепло і комфортно. Вентилятор потужний і недорогий. Майже немає шуму. Повітря зимою прогріває швидко. Дух відчувається уже через хвилину.
Александр
Обогреваем небольшой склад. Эфективный и мощный обогреватель. Пользуемся уже 4 года. Проблем нет.
Дмитро
Надійна річ. Я задоволений доставкою магазину та роботою самого обігрівача. Велика гарантія дається. це добре.
Анатолій
Купили для сушки стін. Штуковина хороша. Гріє добре, не важка і компактна. Тільки позитив.
Артем
Тепловентилятор очень мощній. Пользуемся єтим уже пять лет. Работает и тепло.
Артем
Хороший і якісний обогрівач. Наш. нормальна ціна
Валентин
обігрівач потужний, 12 квт говорить про щось. У мене склад 250 м. Гріє добре і взимку теж. Температура завжди плюсова. Головне утеплити двері і вікна.

Застосування тепловентилятора

Тепловентилятор може використовуватися для приватного або комерційного призначення, залежно від конструкції. Агрегат повітряного опалення, головна функція якого обігрівати приміщення різного призначення, більш обґрунтовано використовується у приміщеннях, де необхідно обігрівати більше площі за короткий проміжок часу.

Принцип роботи

Принцип роботи тепловентилятора нескладний: холодне повітря надходить через задню решітку, потім проходить через нагрівальний елемент і за допомогою вентилятора виходить через перфоровану передню панель.
Основна перевага тепловентиляторів Термія полягає в тому, що вони можуть дуже швидко прогріти повітря в приміщенні, створивши комфортні умови як у цілій кімнаті, так і в окремих її зонах. У літню пору року цей прилад можна використовувати як звичайний вентилятор, вимкнувши режим обігріву, заощадивши гроші.

Конструкція та особливості електричного тепловентилятора

Конструкція включає в себе три частини:

  • Корпус;
  • Вентиляторний вузол;
  • Нагрівальний елемент.

Корпуси бувають із металу або пластику. Обидва вони витримують невеликі механічні пошкодження та стійкі до незначних ударів, падінь та вібрацій.


Вентилятор

Вентилятори в теплових обігрівачах бувають двох типів: осьові, які обладнані лопатями, що мають невеликий розмір, і тангенціальними, що зовні схожі на витягнутий конус, по всій довжині якого встановлено 20-30 лопатей паралельних один одному.
Нагрівальний елемент може бути спіральним, трубчастим та керамічним.

Нагрівальний елемент

  • Спіральний нагрівальний елемент, як правило, створюється з ніхрому. Він являє собою тонкий дріт, який намотується на незаймисту, найчастіше, керамічну основу. Ніхромовий елемент може бути відкритим, що являє собою дротяні витки, і закритим, самі дротяні витки, тільки поміщені в скляні колби. Недоліками є слабкий захист обігрівача, і запах, який може з'являтися через накопичення пилу на ньому.
  • Керамічний нагрівальний елемент є більш сучасним, оскільки його температура нагрівання не перевищує 150 °С, що більш прийнятно з міркування пожежної безпеки. Цей тип нагрівального елемента виготовляється із спеціального порошку, який пресують, та обпалюють у печі. Готова керамічна пластина має велику кількість дрібних отворів, через які проходить та нагрівається повітря. Площа такої пластини більша ніж у спіральної, тому повітря нагрівається швидше. У цього типу, так само є досить суттєвий мінус, ціна.
  • Трубчастий елемент для нагріву (ТЕН), являє собою кварцову або металеву трубку всередині якої графітовий або дротяний стрижень, а весь простір заповнений кварцовим піском з додаванням оксиду марганцю. Тепловентилятори, оснащені ТЕНом, експлуатуються вдвоє довше, але й ціна на них відповідна.

Купити тепловентилятор в Україні

Враховуючи високу теплову потужність, яку може видати агрегат, ціна тепловентилятора дуже невисока. В інтернет-магазині в опалювальний сезон діють найвигідніші пропозиції на моделі українського та іноземного виготовлення. В асортименті представлені тепловентилятори Термія потужністю від 2 до 4,5 кВт.