Теплові гармати

Купити
Регулятор потужності: Немає
Робочий струм: 3.15 А
Клас захисту: немає даних
Країна торгової марки: Китай
Габарити: 530x365x550 мм
Потужність: 20.5 кВт
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Назар
Я користуюся нею у складі. Склад 180 м.кв. Капітальний. Включаю, коли дійсно мороз, якщо слідкувати за збереженням тепла, то декілька годин на день достатньо щоб температура в не опалювальному складі була плюсова. Електрику їсть, але ефект очевидний.
Гость
Дуже потужна пушка. довольні, що купили
Антон
Хороший обігрівач для невеликого закритого складу. привезли сьогодні, і сьогодні ж заказав. Швидко, за що дякую. За доставку грошей не взяли, приємно
Сергій
Товар приїхав швидко. Дякую за оперативність та точність. Все справне та якісне. Обігрівач якісний.
Ярослав
Накалює воздух швидко, висока потужність. Є перемикач на регулювання потужності.Легкий і простий. Для складу те, що треба. Плюсову  в морозну погоду дасть,але якщо капітальна будівля. 
Нестор
Ця річ дуже потужна. Швидко нагнітає воздух, я бачив як працює вона на сусідньому складі. Коли був мороз то плюсова температура трималась. І працювала не завжди. в основному зранку та у вечері.
Лілія Семенюк
Маємо склад по продажу посуду, взимку досить прохолодно. Взяли таких три пушки, щоб обігрівати трішки. Зручно користуватися, мене переконали, що вентилятор там італійський, не дуже шумить, але нагріває повітря швидко.
Андрій
незамінна річ для обігріву складу взимку. нетреба 380 вт підключати. легка, повітря надуває доволі швидко. склад 200 м.
Костя
займаємось монтажем натяжних стель, дуже виручає, якість хороша, лега, на різні обєкти не так важко перевозити
Антон
Дуйка нормальна, сушить добре. не вбиваєма.
Тимофей
Для сушки подходит. Мощность нормальная, быстро нагнетает воздух. Она лёгкая очень
Дмитро
Обігрівач не вбиваємий. Якщо потрібно для швидкого обігріву то беріть і недумайте навіть. цей виробник якісний, а голвне наш рідний УКРАЇНСЬКИЙ. 
Анастасія Петрівна
Купили собі в магазин на зиму. Про ни відгуки позитивні. недорогі і ефективні. спасають у мороз.
Едуард
Якість задовольняє, нагнітає повітря тепле практично миттєво. Потужності на 80 м вистачає. 
Валентин Михайлович Череда
вже друга моя пушка Термія, тільки дизайн трішки змінився, а так - добре служить роками, нагріває дуже швидко
Катерина
ще одна пушка на нашому складі, тільки минула з рамою, а тут можна кут вимірбвати дюже зручно. 
Юрий
 підтримуємо вітчизняного виробника. Дякую. купував у вас раніше і ще буду
Зоя
для большого цеха подходит очень хорошо, за час уже тепло, единственный минус электричество уходит быстро
Михаил Алексеевич
Отличная пушка. Поставил у себя в гараже. Такой ташкент, что просто не передать Приехала, правда, немного царапанная, но на работу это не повлияло. Однозначно рекомендую

Теплові гармати - це пристрої, призначені для обігріву чи просушування великих за площею територій. Шляхом перетворення холодного повітря в гаряче та його циркуляції по кімнаті за допомогою вентиляційного обладнання відбувається швидкий обігрів приміщення.

Процес функціонування теплових гармат нагадує роботу тепловентиляторів: гармата примусово проганяє холодне повітря через нагрівальний елемент та перетворює в потужний потік тепла, яке поширюється кімнатою за допомогою вбудованого вентилятора.

Сфера використання теплових гармат

Теплогенератори можуть вирішити низку завдань з обігріву:

 • При проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт на будівництві чи під час ремонту - просушування стін, підлоги чи стелі після штукатурки, висушування повітря перед поклейкою шпалер, монтаж натяжних стель.
 • Під час фермерської чи господарської діяльності - обігрів теплиць, птахівників, свинарників тощо, вентиляція повітря в зерносушарках та ін.
 • Для нагріву приміщень та місць, де централізоване постачання тепла неможливе або його недостатньо: для дому, офісів, гаражів, торговельних центрів, цехів, складів, ангарів тощо.
 • Для забезпечення комфортного мікроклімату на відкритому повітрі - обігріву вуличних бесідок, альтанок чи майданчиків ресторанів або кав’ярень.

Побутові або професійні теплогармати?

Як і будь-яку техніку теплові гармати можна поділити за класом. Виділяють побутові та професійні (промислові).

Головна відмінність між ними - потужність обігрівального приладу. Чим більша площа для обігріву - тим потужнішою повинна бути гармата.

Зазвичай для територій площею не більше 20 кв. м (житлові чи офісні приміщення) використовують побутові теплогармати. На будівництві чи промисловості, у складських приміщеннях ефективними будуть професійні гармати.

Види теплових гармат

У якості живлення теплові гармати можуть використовувати газ, дизель, електрику чи відпрацьоване мастило. Залежно від джерела живлення нагрівальний елемент кожного виду теплової гармати відрізняється технічними та конструктивними особливостями.

 • Електричні нагрівають повітря за допомогою електричних ТЕНів або спіралі та працюють від мережі з напругою 220 чи 380 В. За потужністю електричні гармати поступаються іншим видам, але є безпечнішими. Дані екологічно чисті гармати можуть використовуватися для обігріву житлових приміщень через відсутність вихлопних газів. Додатково обладнуються термостатом і перемикачем швидкості роботи вентилятора.
 • Газові підключаються до стаціонарної газової системи або балона. У конструкції обладнання відрізняються наявністю газової горілки, шланга для постачання палива та п’єзоелементу (елементу розпалювання). За допомогою роботи газової горілки відбувається нагрівання холодного повітря в камері згорання. І хоча живляться дані гармати від газу, однак використання електрики у їхній роботі все ж обов’язкове. Адже запуск вентилятора та функціонування контролерів відбувається від електричної мережі.
 • Дизельні теплогармати за принципом роботи схожі на газові, тільки для живлення споживають дизельне паливо.

Газові та дизельні теплогармати можуть бути прямого чи непрямого нагріву повітря.

- У гармат з прямим нагрівом вихлопні гази змішуються з навколишнім повітрям, що не дозволяє встановлювати їх у житлових приміщеннях.

- Натомість гармати з непрямим мають спеціальний патрубок для відводу відпрацьованих газів і можуть встановлюватися в публічних місцях.

 • Багатопаливні (універсальні) для живлення використовують солярку, керосин, відпрацьоване мастило. Суттєвою перевагою даних теплових установок є економія: одночасно з обігрівом приміщення відбувається утилізація відходів. Тому багатопаливні гармати часто використовуються на автосервісах.
 • Інфрачервоні гармати відрізняються від попередніх джерел тепла насамперед способом обігріву, який  відбувається не за допомогою роботи вентилятора (який відсутній в нагрівальному пристрої), а шляхом поширення інфрачервоних промінь на предмети навкруги. Паливом можуть слугувати газ або дизель.

Критерії вибору теплової гармати

У питанні вибору найбільш вдалої теплової гармати потрібно звернути увагу на основні технічні характеристики.

 1. Потужність. Ефективна робота з обігріву залежить від потужності теплової гармати. Найпростіша формула розрахунку полягає в принципі: на кожні 10 кв. м потрібно 1 кВт потужності.
 2. Габарити і вага. Для побутових цілей теплові гармати повинні бути легкими та маневровими, тому мають малогабаритний двигун з невеликою потужністю. Водночас гармати для промислових масштабів - це потужні та водночас важкі пристрої. Для полегшення транспортування великі термогармати мають вбудовані колеса.
 3. Потік теплого повітря. Швидкість обігріву приміщення залежить від продуктивності вироблення теплого повітря за годину роботи. Даний показник зазначений у технічному паспорті конкретної теплової гармати.
 4. Для розрахунку часу обігріву варто: об’єм приміщення поділити на показник потоку теплого повітря. Тобто кімнату об’ємом у 60 куб. м теплова пушка продуктивністю 300 куб. м/год може обігріти за 30 хв.
 5. Додаткові функції: вбудований термостат для контролю температури, електронний контроль полум’я, робота в режимі вентилятора, захист від перегріву тощо.

Де купити теплові гармати?

Асортимент сайту e-ukrservice.com представлений тепловими гарматами за низькими цінами. Компанія є офіційним імпортером професійної техніки від різних виробників - Термія, SEAL, Kraft Dele, Master, Vulkan (власна торгова марка). На сайті розміщені обігрівачі з гарантією 12 місяців.

Часті питання

Так, можна. Але потрібно обирати теплові гармати, які працюють за допомогою електрики. Використання паливних гармат все ж можливе, однак для цього необхідно обладнати відвід вихлопних газів.

Якщо ви обираєте гармату, яка буде працювати також і вночі, то віддавайте перевагу обладнанню із захистом від перегріву. У разі перевищення нормальної температури дана теплова гармата вимкнеться, що убезпечить від непоправних наслідків.