Верстати свердлильні Einhell

Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: побутовий
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 0.5
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 9
Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: побутовий
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 0.35
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 5
Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: побутовий
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 0.63
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 12
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Свердлильний верстат Einhell – це високоточне обладнання, яке застосовується для свердління наскрізних отворів. Ці свердлильні верстати здатні працювати з матеріалами різної твердості, починаючи від свердління дерев'яних заготовок і закінчуючи заготовками з металу і елементами з каменю. Einhell свердлильний верстат незалежно від моделі є надійною та довговічною технікою. Застосовується під час різноманітних будівельно-монтажних робіт, у діяльності СТО та автосервісів, а також різноманітних майстерень. Свердлильний верстат нагоді скрізь, де є необхідність у свердлінні великої кількості отворів. Потужний двигун забезпечує практично серійне свердління навіть побутовими моделями.

Ознайомитись з асортиментом та купити відповідний свердлильний верстат Енхель можна на e-ukrservice.com. Наш магазин спеціалізується на постачанні та продажу недорогого електроінструменту від кращих виробників з бездоганною репутацією. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ Einhell на території України. Кожен настільний свердлильний верстат є оригінальною продукцією і поставляється в Україну офіційно, з гарною гарантією виробника.

Верстат свердлильний Енхель: переваги

 • Надійний двигун оптимальної потужності. Потужність знаходиться в діапазоні від 0,35 кВт до 0,65 кВт, залежно від моделі обладнання. Цих показників більш ніж достатньо для побутового використання.
 • Живлення. Настільний свердлильний верстат виробника живиться від стандартної розетки на 220 Вт.
 • Діаметр свердління. Максимальний діаметр свердління для кожної моделі індивідуальний, верстат свердлильний настільний здатний свердлити отвори від 13 до 16 мм.
 • Тип шпинделя. Настільні моделі обладнані шпинделем МТ2 або В16.
 • Кількість швидкостей від 5 до 12. Налаштовується частота обертання шпинделя у вигляді ступінчастого шківа. Потім заданий параметр фіксується за допомогою фрикційного блокатора.
 • Усі свердлильні верстати Einhell мають функцію регулювання обертів.
 • Робочий стіл багатопозиційний. Він похилий та поворотний. Регулювання висоти положення та необхідного кута нахилу гранично проста.
 • Привід клинопасової. У комплексі із якісними підшипниками забезпечує максимально точне функціонування шпинделя.
 • Упор регульований. Реалізовано функцію за допомогою шкали.
 • Комфорт при роботі забезпечують м'які гумові ручки.
 • Підсвічування робочої зони світлодіодне.

Чи можна купити свердлильний верстат Einhell з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс дає можливість купити настільний свердлувальний верстат цього бренду з будь-якої точки України. Ми доставимо товар популярними транспортними компаніями у максимально стислий термін. Крім вигідної ціни на настільний свердлильний верстат Енхель ми гарантуємо професійну консультацію нашими спеціалістами, допомогу в підборі оптимальної моделі обладнання та повне її гарантійне обслуговування на майданчику власного авторизованого сервісного центру Укрсервіс.