Верстати свердлильні Bosch

Немає в наявності Арт: 2311

13 969 грн.

Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: побутовий
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 0.71
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 2
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Свердлильний верстат Bosch відноситься до високоефективного обладнання, що застосовується у будівельній сфері, в роботі автосервісів та різноманітних майстерень. Свердлильні верстати Bosch стануть у нагоді в будь-якому виді діяльності, що вимагає швидкого і точного свердління наскрізних отворів. Завдяки високій якості комплектуючих та складання свердлильний верстат здатний працювати з різноманітними матеріалами: металом, деревом, пластиком та каменем.

Придбати свердлильний верстат цього виробника можна на e-ukrservice.com. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером оригінальної продукції ТМ Bosch на території України, і тому ми пропонуємо найвигідніші ціни на всю лінійку обладнання, у тому числі верстат свердлильний Bosch. Кожен верстат свердлильний поставляється на територію України офіційно, з гарною гарантією виробника. Ми пропонуємо купити свердлильний настільний верстат Bosch на кращих умовах, з повним сервісним, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

Свердлильний верстат Bosch pbd 40

  • Надійний двигун оптимальної потужності.
  • Частота обертів. Електронна індикація здатна забезпечити ідеально точне налаштування. Кількість оборотів від 200 до 2500 об/хв. На першій швидкості цей діапазон дорівнює від 200 до 850 об/хв., на другій – від 600 до 2500 обертів на хвилину.
  • Надійний двошвидкісний редуктор відповідає за більш високу потужність на 1 швидкості та за підвищену кількість обертів на 2 швидкості.
  • Плавне регулювання обертів.
  • Патрон швидкозатискний. Високоточний, свердло у ньому закріплюється без необхідності використання ключа. Фіксація свердла здійснюється за допомогою блокувального кільця.
  • Свердлильний верстат Bosch обладнаний вбудованим лазером, який гарантує максимально точне свердління.
  • Роз'єм верстата швидкозатискний. Це дозволяє максимально надійно зафіксувати навіть круглі заготовки. Надійне її позиціонування забезпечується паралельним упором та робочою пластиною збільшеної площі.
  • Поворотне колесо. Вбудована рукоятка зручна завдяки м'якій накладці. Дозволяє працювати з комфортом.
  • Вбудоване підсвічування робочої зони.

Верстат свердлильний Bosch pbd 40 може працювати з різноманітними зенкерами, свердлами, мітчиками, розгортками тощо, залежно від поставлених завдань. Незважаючи на багатофункціональність та виняткову якість свердління на свердлильний Bosch верстат ціна є цілком підйомною.

Де можна БОШ свердлильний верстат купити вигідно та з доставкою

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам високоякісне свердлильне обладнання від найкращих виробників. У нашому асортименті ви зможете свердлильний верстат Bosch купити за найбільш адекватною на ринку України ціною та з оперативною доставкою до будь-якої точки України. Крім розумної цінової політики на обладнання та техніку, ми гарантуємо якісний сервіс та вичерпну консультацію фахівців.