Верстати свердлильні DeWALT

Купити
Тип верстата: магнітний
Клас верстату: професійний
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 1.2
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 2
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Свердлильний верстат DeWALT – обладнання, яке з успіхом застосовується для максимально точного та швидкого свердління наскрізних отворів у різних матеріалах. Без будь-яких складностей свердлильний верстат впорається зі свердлінням металевих та дерев'яних заготовок різної товщини. Верстати свердлильні профікласу, на відміну від звичних всім дрилів, працюють у рази точніше і акуратніше. Dewalt свердлильний верстат здатний свердлити отвори діаметром до 50 мм.

Якщо ви шукаєте надійний магазин з добрими цінами на свердлильні верстати ДЕВОЛТ, відвідайте e-ukrservice.com. Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ DeWALT на території України. У нашому каталозі представлені тільки найпопулярніші і по-справжньому надійні моделі обладнання, до яких, безсумнівно, відноситься свердлильний верстат Dewalt dwe1622k. Цей магнітний свердлильний верстат dewalt відрізняється чудовою якістю складання, комплектуючих, широкими функціональними можливостями та оптимальною потужністю. Ідеальний для професійного використання. Крім вигідної ціни обладнання ви отримуєте офіційну гарантію від виробника та максимально оперативну доставку до будь-якого населеного пункту України.

Магнітний свердлильний верстат Dwe1622k: особливості

  • Світлодіодні індикатори. Забезпечують відмінний контроль роботи двигуна, що допомагає уникнути виходу його із строю.
  • Захист від перевантажень.
  • Робочий стіл на магнітній основі. Гарантує надійне кріплення обладнання металу. Існує можливість роботи верстата навіть у горизонтальній площині (але при цьому не варто забувати про додаткову його страховку за допомогою спеціальних ременів).
  • Функція захисту від випадкового запуску. Оператор добре захищений від позаштатних ситуацій: несподіваного запуску верстата, наприклад після відключення електроенергії.
  • Продуктивність. Завдяки можливості функціонування на двох швидкостях ефективність обладнання є дуже високою, а налаштування більш тонкою.
  • Реверсивна ручка. Регулювання здійснюється максимально просто, без необхідності застосування будь-яких додаткових інструментів чи пристроїв.
  • Універсальність. Верстат свердлильний Деволт працює з будь-якими фрезами, хвостовик Weldon яких дорівнює 19 мм, і звичайними свердлами.
  • Швидкознімне з'єднання під хвостовик та швидкознімна двостороння рукоятка.
  • Захист реалізований за допомогою щитка, який обмежує розкид іскор та робочого сміття.

Де можна купити свердлильний верстат Деволт на найвигідніших умовах

Якісний оригінальний свердлильний верстат можна купити відвідавши наш онлайн-каталог. Своїм клієнтам ми пропонуємо придбати свердлильний верстат на магнітній основі від виробника ДЕВОЛТ за найбільш розумною в Україні вартістю. Ви зможете замовити обладнання для свердління із будь-якого куточка країни, доставка товару здійснюється у всі регіони популярними транспортними компаніями.