Верстати свердлильні GTM

Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: побутовий
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 0.55
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: немає даних
Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: професійний
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 1.1
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: немає даних
Купити
Тип верстата: магнітний
Клас верстату: професійний
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 1.55
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 1
Купити
Тип верстата: магнітний
Клас верстату: професійний
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 1.7
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 2
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Верстати свердлильні GTM – обладнання для українського виробника. Свердлильний верстат цієї торгової марки з легкістю працює не тільки з деревом і металом, він здатний просвердлити наскрізні і глухі отвори, в тому числі, в різних елементах з каменю. Відрізняється обладнання потужністю та повністю адаптоване до використання в українських реаліях. Виняткова витривалість, висока якість матеріалів, чудовий функціонал роблять свердлильний верстат цього бренду досить популярним на ринку, незважаючи на те, що торгова марка не є «старожилом» у своїй ніші. Виготовляється вся лінійка обладнання під суворим контролем якості та за результатами множинних тестувань на підприємствах-партнерах.

Купити свердлильний верстат ГТМ можна відвідавши онлайн-шоп e-ukrservice.com. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором продукції ТМ GTM на території України, та пропонує найвигідніші ціни на ринку. Наш асортимент дозволяє купити побутовий свердлильний верстат ГТМ або свердлильний верстат професійний необхідної потужності та інших ключових параметрів. Кожен настільний свердлильний верстат або верстат свердлильний підлоговий йде в чудовій комплектації і з гарною гарантією виробника.

Свердлильний верстат GTM: види установки

У нашому асортименті представлені два види установки обладнання цього бренду:

  • Підлоговий свердлильний верстат. Належить до професійного класу техніки.
  • Побутовий свердлильний верстат із настільним розташуванням. В асортименті можна підібрати та купити як класичні моделі, так і магнітний свердлильний верстат.

Переваги, за якими варто придбати свердлильні верстати ГТМ

  • Універсальність. Пристрій та функціональні можливості обладнання добре продумані та реалізовані. Застосовуються верстати для свердління глухих чи наскрізних отворів діаметром від 16 до 48 мм. Використовується під час різноманітних будівельно-монтажних робіт.
  • Точність. Лазерний покажчик, якісне підсвічування робочої зони та тонке налаштування гарантують ідеальну точність свердління. Навіть отвори великого діаметра будуть максимально точними. Компактність та практичність.
  • Порівняно невеликі габарити, досить просте керування та обслуговування забезпечують комфортну роботу. Вага обладнання, як і його габарити, є досить помірним, що дозволяє без проблем переміщати його.
  • Безпека. І свердлильний верстат побутової, і професійний варіант техніки захищені від можливості випадкового запуску, наприклад, внаслідок відновлення подачі електроенергії після її раптового відключення.

Де придбати недорогі свердлильні верстати GTM в Україні.

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам свердлильне обладнання найвищої якості за найбільш лояльною вартістю на ринку. У нас можна свердлильний верстат купити або свердлильний верстат на магнітній основі з оперативною доставкою в будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни. Ми пропонуємо не тільки виважену цінову політику на GTM, але й якісний сервіс, що вичерпує консультацію наших фахівців, а також широкий вибір комплектуючих.