Верстати свердлильні Holzmann

Купити
Тип верстата: магнітний
Клас верстату: професійний
Напруга мережі, В: 220
Потужність, кВт: 1.65
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 2
Купити
Тип верстата: вертикальний
Клас верстату: професійний
Напруга мережі, В: 380
Потужність, кВт: 1.8
Регулювання обертів: так
Кількість швидкостей: 12
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Свердлильні верстати Holzmann – обладнання професійного класу. Залежно від моделі може застосовуватися для свердління глухих та наскрізних отворів у дерев'яних заготовках, пластику, елементах з каменю, в металі (сталь, чавун). Працює свердлильний верстат рівно і точно. Використовується на підприємствах, в роботі майстерень, СТО, може застосовуватися також і в побуті, але моделі з живленням від стандартної розетки на 220 В.

Купити професійний свердлильний верстат цього виробника можна відвідавши e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ Holzmann на території України, та пропонуємо найвигідніші ціни на обладнання бренду. В наявності свердлильний верстат підлоговий і настільний свердлильний верстат виробника. Ви зможете підібрати надійне та по-справжньому продуктивне обладнання відповідно до вимог.

Верстати свердлильні Holzmann: види та особливості

  • Свердлильний верстат підлоговий. Потужний двигун (1800 Вт), хід шпинделя – 110 мм, відстань від нього до колони – 140 мм, виліт дорівнює 260 мм. Патрон - швидкозатискний. Обладнання може працювати на дванадцяти швидкостях, кількість обертів регульоване, і знаходиться в діапазоні від 250 об/хв до 2520 об/хв. Це свердлильний фрезерний верстат, здатний працювати з різноманітними мітчиками, зенкерами, розгортками та свердлами різного діаметру, наприклад, при свердлінні стали оптимальним буде використання свердла на 32 мм, при роботі з чавуном максимальний діаметр свердла дорівнює 40 мм. Максимальна відстань від колони до шпинделя становить 750 мм. Агрегат йде в багатої комплектації: патрон швидкозатискний на 16 мм, муфта (конусоподібна) КМ4/3, КМ3/2, затискний пристрій М12 та клин для вибивання. Для підключення потрібна розетка з напругою 380 В.
  • Верстат свердлильний настільний. Потужність свердлильного верстата 1650 Вт, двошвидкісний редуктор, який забезпечує швидкість обертання шпинделя 250 або 450 об/хв. Перемикання швидкостей ступінчасте і реалізується за допомогою прапорцевого перемикача. Тип шпинделя МК2/МТ2, електромагнітний тримач, в комплект входить ланцюг для страховки верстата від падіння в разі раптового відключення подачі електроенергії. Захист від перегріву реалізований за допомогою водяного охолодження. Максимальні показники свердління фрезою: глибина 35 мм, діаметр – 45 мм, максимальний діаметр свердла дорівнює 19 мм, а глибина свердління за його допомогою – до 110 мм. Рукоятка верстата двостороння, швидкознімна. Обладнання також відрізняється гарною комплектацією: ключовий патрон 16 мм, клин, оправлення МК2-В16, патрон для фрез MK2 – Weldon на 19 мм, бачок для води, кейс та набір ключів для налаштування. Призначений для висвердлювання отворів у пластинах із металу. Живлення від розетки на 220 В.

Чи можна придбати професійні свердлильні верстати Holzmann з доставкою

Компанія Укрсервіс пропонує купити настільний свердлильний верстат з електромагнітним утримувачем за найлояльнішою ціною на ринку. Ми організуємо доставку товару до будь-якого куточку країни популярними транспортними компаніями. Також в каталозі ви зможете також і свердлильний верстат підлоговий купити за розумною вартістю. На все обладнання виробника поширюється офіційна гарантія, що ТД Укрсервіс зі свого боку забезпечує гарантійне та постгарантійне обслуговування свердлильних верстатів ТМ Holzmann.