Вібротрамбувальне обладнання для якісного будівництва
Вібротрамбувальне обладнання є спеціальною технікою, яка використовується у будівельних роботах для отримання ідеально рівних поверхонь дорожніх покриттів і ґрунтів (пісок, глина, асфальт, суглинки і т. д.).
До цієї техніки відносять:
- віброплити;
- вібротрамбовки;
- віброкатки.
Залежно від джерела живлення, техніку можна експлуатувати і на відкритих будівельних майданчиках, і на невеликих площах, і в закритих приміщеннях.
Конструкційні особливості обладнання
Віброплита – це лист сталі або чавунна лита площина з двигуном і подушками для амортизації. Тип двигуна визначає те, як працює віброплита – на електриці, дизелі або бензині. Хід пристрою може бути:
- прямий – характерно для вібротехніки вагою менше 125 кілограмів;
- реверсивний – у важких пристроїв.
Купити віброплиту можна досить дешево і гарної якості.
Вібротрамбовка (вібронога) – компактна машина для обмежених просторів. Вона використовується там, де не підходить віброплита: облаштування фундаментів, прокладання комунікацій або інженерних мереж, ямковий ремонт доріг, ущільнення опор та у якості вібротрамбовки для плитки.
Агрегати можуть мати:
- Високу амплітуду при малій частоті вібрацій – для сипучих матеріалів. Наприклад, для піску краще купити вібротрамбовку саме такого типу;
- Малу амплітуду при великій частоті вібрацій – для роботи з в'язкими ґрунтами або покриттями змішаного типу.
Можна купити віброногу на електриці, бензині і дизпаливі, виходячи з місця її використання.
Вібраційні катки можуть бути різних розмірів і призначення – від укладання асфальту до вирівнювання плитки.
Як вибрати вібротрамбувальне обладнання
Віброплиту варто обирати залежно від її місця роботи:
Для відкритого майданчика можна купувати віброплиту для бруківки, асфальту або ґрунту з будь-яким типом двигуна. Найбільш поширені бензинові моделі, їх вага 50-500 кг, а відцентрова сила до 130 кН.
Для приміщень без вентиляції потрібні пристрої з електричним мотором. Їх маса до 300 кг, для ущільнення до 400 мм ґрунту. Для більшого рівня продуктивності варто обирати дизельні плити.
Серед вібротрамбовок найзручнішими вважаються бензинові моделі. Ці пристрої підходять лише для відкритих майданчиків. Для закритих приміщень потрібні тихіші електричні моделі. Ціна вібротрамбовки для ущільнення ґрунту майже така сама, як на віброплиту.
Віброкаток варто обирати з набором опцій для різних поверхонь – від високої амплітуди для ґрунтової основи до низької для бітумних покриттів.
Де купити вібротрамбувальне обладнання в Україні
ТД «Укрсервіс» є офіційним постачальником техніки для будівництва, і пропонує обладнання для утрамбовування від виробників ENAR, Masalta, NTC. Менеджери мають всі необхідні знання і кваліфікацію для того, щоб порадити найкращу модель під потреби покупця. Клієнти можуть отримати індивідуальну знижку від ціни віброноги, віброплити та віброкатка.