Відбійні молотки BOSCH

Купити
Клас інструменту: професійні
Живлення, В: 220
Потужність, Вт: 1500
Тип патрона: SDS Max
Енергія удару, Дж: 16.8
Розмір патрона, мм: 18
Купити
Клас інструменту: професійні
Живлення, В: 220
Потужність, Вт: 1700
Тип патрона: SDS Max
Енергія удару, Дж: 23.0
Розмір патрона, мм: 18
Купити
Клас інструменту: професійні
Живлення, В: 220
Потужність, Вт: 1150
Тип патрона: SDS Max
Енергія удару, Дж: 8.3
Розмір патрона, мм: 18
Купити
Клас інструменту: професійні
Живлення, В: 220
Потужність, Вт: 1100
Тип патрона: SDS Max
Енергія удару, Дж: 7.5
Розмір патрона, мм: 18
Купити
Клас інструменту: професійні
Живлення, В: 220
Потужність, Вт: 2000
Тип патрона: SDS Hex
Енергія удару, Дж: 62.0
Розмір патрона, мм: 28
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Ян Фішер
Дуже надійний і потужний відбійник. Купив зразу два. Потім мій колега для своєї будівельної фірми придбав таких теж два! Використовуємо дуже часто, так як займаємось демонтажем бетонних і цегляних стін. Інші виробники не витримують і 3-х місяців роботи.
Іван
Потужний і довговічний бетонолом з великою силою удару, будь яку кладку руйнує на раз. Обороти стабільно тримає, положення зубила зручно і легко регулювати. Важкуватий. Для горизонтального положення придумав ремінь через плече, так набагато легше втримувати його в руках. І обов'язково вдягати щиток для обличчя, ще краще - з навушниками.
Білоус Віктор
Швидкісний і зручний, не боїться довгої роботи під нагрузкою. Цей відбійник дійсно чудовий для роботи в приміщеннях при демонтажі стін і підлог. Зручний в руках і віддача невисока, раніше руки боліли вже через півгодини, зараз спокійно по годині працюю і не сильно втомлююсь. Кабель досить довгий, щоб не бігати з подовжувачем. Важить небагато, мені подобається ним працювати, все виходить зручно і швидко.
Арсен Володимирович
Потужний і надійний молоток. Постійно в роботі, незамінний при демонтажі стін, перегородок, бетонних плит. Займаємось в основному ремонтом приміщень, в зв'язку з ростом заказів став потрібен більш потужний і продуктивний інструмент. По ціні/якості підійшов даний апарат. Ніскільки не пошкодував, працює без нарікань.
Борис Сидоренко
Купив для бригади цей відбійник на заміну старого. Дану модель вибрав за оптимальне співвідношення ціна/виробник/характеристики. І жодного разу не пошкодував. Б'є все, що потрібно, працює без нарікань, як не як 35 Дж - це моща, до того ж апарат на 100% безвідмовний, надійний і невбиваємий. Але про безпеку не забуваєм - навушники, рукавиці і окуляри обов'язкові!
Петровський Артур
Вражаюча сила удару, хоч в інструкції вказано ""побутовий"" клас інструменту. Патрон підходить для використання професійного оснащення (піки, лопатки). Добре проявив себе на демонтажу старої бетонної стяжки, та й в цілому працює без зауважень, по суті, по швидкості майже не поступається пневматичним відбійникам. При вертикальному довбанні вага 14 кг тільки в плюс, а от при горизонтальному складніше, це треба враховувати, розраховувати час роботи, робити перерви.
Чех Іван
працює швидко, якісно, довгий кабель, ціна доступна як для такого класу інструменту магазин хороший, обслужили швидко, все як треба оформили, наступного дня отримав доставку, все супер
Зубрик Михайло
Відбійник на 5 з 5. Легкий, удар сильний, вібрації в руку не сильно віддають, як не дивно. По продуктивності теж тверді 5 балів, функціонал свій відпрацьовує дуже справно.
Пучка Олег
Він професійний, а тому дуже солідний по потужності, вазі і силі удару. Назважаючи на це, ним досить комфортно працювати. Показники роботи теж солідні, наприклад, за один заход без напрягу проходить до 25 см асфальту і до 15 см бетону. Швидкість роботи з ним збільшилась в рази.
Валентин Вакуліч
Найбільше в ньому подобається плавний пуск, при якому насадка не скаче при старті по поверхні, і зручний хват, бо задня рукоятка "плаваюча" і бокова "амортизуюча". Ним також зручно працювати у важкодоступних місцях. Потужний, корпус і деталі з міцних сплавів, при роботі довбить бетон, а не тебе)) Рекомендую.
Артур Кот
По мощности и весу считаю, что он оптимальный и отлично сбалансирован, когда приходится долго долбить, рука не сильно устает. Есть все необходимые настройки, выбор режимов. Укомплектован в кейсе, поэтому нет проблем с переноской.
Горват Назарий
Используем при тяжелых демонтажных работах. Из плюсов, конечно же, мощность двигателя и большая энергия удара, а также плавный пуск, что защищает двигатель от чрезмерной нагрузки. В работе прекрасно зарекомендовал себя при разрушении бетонных плит, заливного бетона, в т. ч. и в грунте. Отлично разрушает асфальт. Удобное пикообразное зубило, не застревает в разрушаемом материале.
Галатин Діма
Хороший відбійник, працює, як часи, дуже передбачуваний і надійний. Да, ціна не маленька, але якщо брати для халтурок, то себе відіб'є швидко і не раз. Зараз ще й знижка діє. Беру вже другий не задумуючись.
Данило Вітер
Дуже потужний відбійник, для реальних пацанів і серйозної роботи. Працює з ранку і до смерканку, практично щодня, витримує значні нагрузки і з усім справляється. Антивібраційна система дає потрібний комфорт при роботі. Я спочатку не вірив особливо в її ефект, тепер переконався, що реально працює.
Павло Зубець
Крутий інструмент як для дому, я ним задоволений. Добротно зробений, працює чудово. Ціна вигідна для його характеристик. Окрема подяка продавцю за наявність сервісу. Читав у відгуках на інших сайтах, що складно знайти запчастини. А тут все в одному місці. Рекомендую.
Олег Назарчук
Потужний професійний апарат з низьким рівнем вібрації і високою енергією одиничного удару. Легко справляється з довбанням бетону, асфальту, фундаменту і т.д., видає хорошу продуктивність. В руках не ковзає. Насадки кріпляться щільно. Корпус литий, конструкція міцна - для тривалої служби. Рекомендую.
Анатолий
Отличный  немецкий инструмент. Свою функцию выполняет на все сто процентов. Немного правда шумный. Удробен. привезли надо сказать быстро - на третий день
Костя
Инструмент для професионалов. Лучше не найти. уж поверте.
Иван
Инструмент очень хороший. Работает очень качественно как по бетону так и по стенах.
Ярослав
Бош славиться всегда своей силой и надежностью. Это был аргемент покупки отбойника для нашей бригады. Купили в этой фирме 3 штуки. Заказ выполнен безупречно. предоставили гарантию и даже привезли в Киеве.
Відбійні молотки BOSCH