Вила, граблі

На складі Арт: 80510

102 грн.

Купити
Ширина: 40 см
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Надежда
грабли хорошего качества и по приятной цене

Вила та граблі: застосування

Наявність сільськогосподарських вил для дачі значно полегшує процес робіт на території, а граблі зменшують час, витрачений на згрібання трави чи сіна. Саме вила та граблі — найбільш необхідне садове обладнання, яке широко використовується як на дачних ділянках, так і на міських клумбах.

Вила: види та призначення

Вила використовуються для завантажувально-розвантажувальних та земельних робіт. Різновиди форм передбачають застосування для різних завдань. В залежності від призначення, вила бувають:

  • компостні — для полегшення перенесення добрива;
  • копальні — призначені для делікатного перекопування ґрунту;
  • збиральні — завдяки легкій вазі дозволять переносити сіно та траву тривалий час, не втомлюючись;
  • картопляні — вбережуть плоди від пошкодження в процесі викопування за рахунок потовщень на кінці зубців;
  • вилка — зменшена версія для обробки землі на клумбах.

Для зручності використання є вила з телескопічним держаком, який регулюється в залежності від росту користувача та економить простір під час зберігання.

Граблі: різновиди та застосування

За допомогою граблів, здебільшого, згрібають листя, траву чи сміття. Однак різноманіття форм передбачає значно ширше використання цього інструменту. Те, скільки коштують граблі, залежить від їх призначення. Найбільш розповсюджені види граблів:

  • віялові граблі підійдуть для згрібання листя та підготовки газону до стрижки; 
  • аератори, окрім функції збирання моху, насичують ґрунт повітрям;
  • фрезерні підійдуть, якщо потрібно купити граблі для загрібання трави та аератор в одному інструменті;
  • трансформери мають кілька насадок на різні випадки;
  • міні-граблі призначені для роботи на невеличких ділянках.

Граблі також бувають оснащені телескопічним держаком, який дозволяє підібрати ергономічну довжину та полегшує транспортування. Ціна металічних граблів вища за аналоги з дерева, але це зумовлено довшим терміном експлуатації.

Критерії вибору садового інструменту

Незалежно від того, необхідно купити граблі для сіна, чи сільськогосподарські вила, потрібно звертати увагу на матеріал. Сталеві інструменти прослужать довше і більш стійкі до механічних пошкоджень. Вирішальним фактором має бути зручність у користуванні, яка визначається довжиною держака та ергономічністю руків’я. 

Де купити садові граблі та вила

В ТД «Укрсервіс» представлені товари брендів Fiskars, Gardena та Truper. В подальшому асортимент інструментів поповнюватиметься. В інтернет-магазині можна купити недорого садові вила та граблі. Вся продукція сертифікована, що є гарантією використання якісних матеріалів на виробництві. Кваліфіковані менеджери проконсультують та допоможуть обрати потрібний товар.