Зварювальне обладнання

Постійне і повсюдне застосування зварювання істотно підвищує популярність обладнання для зварювальних робіт. Хороші зварювальники завжди були на вагу золота. Втім, при наявності якісної техніки та матеріалів, а також примітивних навичок, з простими повсякденними завданнями можна впоратися навіть в домашніх умовах.

Яке обладнання потрібно для зварювання?

Асортимент інтернет магазину ТД Укрсервіс пропонуємо вам все необхідне для якісного проведення зварювальних робіт. У нашому каталозі можна вигідно замовити:

 • Інвертори, напівавтомати, апарати для плазмового різу;
 • Электро-, газозварювальні пальники, різаки;
 • Затискачі маси, тримачі електродів;
 • Редуктори;
 • Зварювальний дріт, електроди, інші витратні матеріали;
 • Комплектуючі та приналежності до газозварювання.
 • Засоби індивідуального захисту (маски, напівмаски, очки).

Ціна зварювального обладнання багато в чому залежить від його якості та надійності. Далеко не останню роль в цьому плані відіграє бренд. ТД Укрсервіс є офіційним партнером провідних світових виробників електро-і газозварювальної техніки і комплектуючих. Ми пропонуємо виключно оригінальну сертифіковану продукцію, яка бездоганно виконує свої функції, ідеально справляючись з поставленими завданнями

Як правильно вибрати зварювальний апарат для будинку і дачі?

Фахівці ТД Укрсервіс підготували для вас кілька основних критеріїв, які важливо враховувати при покупці подібної апаратури:

 1. Тип зварювання (автоматична або ручна);
 2. Вид дроту (порошковий, для дугового зварювання);
 3. Товщина матеріалу, з якою вам, в більшості випадків, доведеться мати справу;
 4. Потужність пристрою;
 5. Безпечність

Вибирати варто виходячи зі своїх професійних навичок. Для новачків краще скористатися простими автоматичними апаратами. У свою чергу, для професіоналів ми готові запропонувати широкий спектр функціональних пристроїв, здатних повністю задовольнити потреби сьогодення аса.

Купити обладнання для зварювання в інтернет магазині ТД Укрсервіс

Укрсервіс пропонує вам зварювальні апарати для дому та дачі, а також комплектуючі та витратні матеріали до них за найкращими цінами в мережі. В асортименті тільки перевірені і надійні виробники, які з року в рік доводять свою ефективність і бездоганну якість. Продукція сертифікована. На кожен товар надається гарантія якості.

Залишилися питання – телефонуйте. Менеджери компанії завжди допоможуть визначитися з вибором і забезпечать кращі умови для вашої покупки.