Генераторы мультитопливные

Купить
Тип топлива: газ / бензин
Номинальная мощность, кВт: 6.8 / 7.2
Максимальная мощность, кВт: 7.2 / 7.8
Рабочее напряжение, В: 220
Количество фаз: 1
Частота, Гц: 50
Купить
Мощность номинальная 1ф, кВт: 7.2 (6.5)
Мощность максимальная 1ф, кВт: 8.0 (7.2)
Напряжение, В: 220
Количество фаз: 1
Частота, Гц: 50
Тип альтернатора: синхронный
Купить
Тип топлива: газ / бензин
Номинальная мощность, кВт: 2.5 / 2.8
Максимальная мощность, кВт: 2.8 / 3.1
Рабочее напряжение, В: 220
Количество фаз: 1
Частота, Гц: 50
Купить
Тип топлива: газ / бензин
Номинальная мощность, кВт: 4.2 / 5.0
Максимальная мощность, кВт: 4.6 / 5.5
Рабочее напряжение, В: 220
Количество фаз: 1
Частота, Гц: 50
Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Отзывы в категории

Вадим С.
Рекомендую. Генератор випробуваний на номінальній потужності при активній нагрузці, 7,5 кВт тримає на ура. При часткових підключеннях чи відключеннях нагрузки чітко підтримує напругу.
Шаповал М.
Для своєї потужності недорогий, паливо витрачає економно. Непогана альтернатива хондовському. В холод, коли не хоче заводитись на газу, запуксаю на бензині, потім перекриваю кран і жду, поки бенз закінчиться і в останні секунди подаю газ, не глохне, зразу на ходу переходить на споживання газу.
Гапич А.Д.
Надійний в роботі, наскільки тільки може бути надійним гібридний генератор. Перемикач видів палива зручний і повністю виключає небезпеку одночасної подачі і газу, і бензину. Потужність на виході практично однакова що при газу, що при бензині, тільки газ дешевший по вартості і вихлопу немає, як від бензину.
Дзеров Виталий
Відгук - Соглашусь с предидущим отзывом, классный гибрид. Все при нем, даже цена не очень кусючая, если учитывать качество и безопасность данного генератора. Достойно укомплектован, есть все ,что нужно, сразу можно запускать в работу.
Михайло Мусатенко
В останній момент відмовився від покупки бензогенератора на користь цього гібрида. Знайомий порадив, за що йому вдячний. В цілому, хороший генератор, невибагливий. Тягне весь будинок, коли відключене світло. Економний, на газу є свої особливості роботи, але воно того варте. Тільки пару раз зимою переключав на бензин, в основному достатньо газу.
Мирослав Гунько
Консультант порадив саме цю ексклюзивну торгову марку. На мій погляд, непоганий і економічний генератор за таку ціну. Споживає як газ, так і бензин. Напруга стабільна, її вистачає для побутових потреб, коли немає світла, шумить, як всі. Переміщується з допомогою коліс.
Сагателян Тимур
Універсальний гібрид. Все є в комплекті. Заводиться легко, як по інструкції. Всі системи тягне справно. Робота на газу в рази дешевша за бензин, це з часом повністю компенсує його вартість.