Побутові бетонозмішувачі
Бетонозмішувач широко використовується для приготування будівельних сумішей як для домашнього будівництва та ремонту, так і на міських будівельних майданчиках.
Конструкція приладу складається з таких головних компонентів:
- барабан – металева ємність із лопатями всередині;
- двигун – обертає барабан або лопаті;
- колеса – для зручності транспортування;
- важіль – для вивантаження суміші.
Електричні бетономішалки такої конструкції широко застосовуються, оскільки вони легкі, компактні, прості в експлуатації, а ціни на побутовий бетонозмішувач досить доступні.
Типи бетонозмішувачів
Ці прилади поділяються на:
- Примусової дії – оснащені нерухомим барабаном і декількома лопатями, які обертаються всередині нього. Зазвичай такі агрегати використовуються при приготуванні суміші з різними добавками. Готовий продукт вивантажується через бокове вікно барабана.
- Гравітаційні – працюють за рахунок руху барабана, а нерухомі лопаті піднімають розчин вгору, а потім він опускається вниз, тим самим замішуючи компоненти.
У приватному будівництві частіше використовуються гравітаційні машини. Вони можуть бути таких типів:
- вінцеві – ємність для змішування компонентів оснащена вінцевим обрамленням, за рахунок шестерні воно обертається, замішуючи бетон;
- редукторні – ємність приєднана до двигуна через вал, а не напряму, головним елементом з'єднання виступає редуктор.
Обидва варіанти відрізняються довговічністю, вони невибагливі і коштують недорого. Єдиний недолік редукторних – складність у ремонті. Вінцеві простіше відремонтувати через наявність на ринку великої кількості запасних частин.
Як обрати бетонозмішувач
Для того, щоб придбати модель під потреби конкретного будівництва, потрібно розглянути її характеристики:
- Потужність двигуна – основний показник продуктивності. Чим вище потужність, тим довше за часом і з більшими об’ємами робіт здатен впоратися двигун.
- Напруга – для побутового використання достатньою бетонозмішувача на 220В, а 380В потребують більш потужні моделі.
- Обсяг барабана – впливає на ефективність роботи, адже не рекомендовано заповнювати барабан сумішшю повністю. Слід обирати бетонозмішувач 125, 160, 220, 320 л виходячи із масштабів будівництва, ціна моделі також буде залежати від даного параметру.
Виробники бетонозмішувачів намагаються максимально урізноманітнити асортимент товарів, тому кожен покупець може придбати бетонозмішувач дешево і під ті умови, де він надалі буде використовуватись.
Де купити бетонозмішувач на колесах в Україні
ТД «Укрсервіс» пропонує купити бетонозмішувачі українського виробництва, наприклад, якісні бетонозмішувачі від Вектор, а також Vulkan, Forte. Усі товари сертифіковані, магазин є офіційним представником на території України. Кваліфіковані менеджери готові відповісти на всі запитання щодо характеристик і призначення моделі, а також допомогти з вибором.