Пневмозаклепувачі

Купити
Діаметр шлангу: 3/8 дюйм
Діаметр штуцера: 1/4 дюйм
Рівень шуму: 79.7 дБ
Тип витратного матеріалу: Витяжні заклепки
Країна торгової марки: Тайвань
Вага: 1.5 кг
Купити
Діаметр шлангу: 3/8 дюйм
Діаметр штуцера: 1/4 дюйм
Рівень шуму: 79.7 дБ
Тип витратного матеріалу: Витяжні заклепки
Країна торгової марки: Тайвань
Вага: 1.8 кг
Купити
Діаметр шлангу: 3/8 дюйм
Діаметр штуцера: 1/4 дюйм
Рівень шуму: 82 дБ
Тип витратного матеріалу: Різьбові заклепки
Країна торгової марки: Тайвань
Вага: 1.55 кг
Купити
Діаметр шлангу: 3/8 дюйм
Діаметр штуцера: 1/4 дюйм
Рівень шуму: 75.3 дБ
Тип витратного матеріалу: Витяжні заклепки
Країна торгової марки: Тайвань
Вага: 1.74 кг
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Нараєвський Тимур
Працює швидко. Досить зручний в користуванні. По продуктивності - в рази кращий і надійніший за механічний. Для великих обсягів дуже хороший варіант. Я вкотре переконався, що на сайті представлені оригінальні інструменти. Як бонус - ціни приємніші, ніж в інших.
Сергей Маклага
Относительно недорогой, неприхотливый, с широким диапазоном заклепок и огромной сферой применения. В нем гораздо выше ресурс и надежность, так как используются два контура (пневматический и гидравлический). Главное регулярно смазывать и прослужит очень долго, гарантирую, проверено лично.
Савочка Андрій
Після механічного заклепочника цей просто казка. Таке враження, що сам все робить. В обслуговуванні простий, змащую періодично і все, працює, клепає з любого положення.
Олег Бочаров
Для СТО покупаю исключительно пневматические заклепочники, так как они более производительны по времени и надежны в работе. Конкретно эта модель отлично себя показала с заклепками 4,8-6,4 мм. Дешевых аналогов не стоит даже пробовать. Хвостики откусывает легко, именно откусывает их, не ломает не выгибает, клепка получается очень аккуратной, края ни подпиливать, ни дорабатывать не требуется.
Денис Акименко
Заклепки М10 ставить без проблем! Працює на стисненому повітрі. Шланг достатньої ширини, повітря подається з потрібним тиском і в потрібній кількості, тому швидкість роботи і продуктивність високі, можна працювати без перерви.
Юра Атом
Форма на початку збентежила, думав, буде незручно, низ заважатиме. Але ні, все норм, тепер навіть не звертаю увагу, звик, дуже зручно. Інтрумент практичний, клепає на відмінно, вже за 4000 перевалило, а йому все ні по чому. Рука й не напружилась, а робота зроблена. Вищий клас.
Заїка Роман
Невбиваємий, експлуатується дуже активно. При роботі віддачі практично немає. Заклепки на 4.8 мм, довжиною 16 мм, бере легко. Зчеплення хороше, без ковзання. До компресора не вибагливий, так як споживання повітря відносно невелике.
Віктор
До цього був Джон свей, по відчуттях м7 краще тягне заклепки, а коштує дешевше
Леонид
купил перед праздниками себе, очень доволен, за свои деньги лучшее что можно найти у нас
Андрей
Заклёпки забивает быстро и аккуратно. Замечательно просто. Покупал тут. Процесс заказа и доставки понравились. Можно с ними работать.
Тарас
Пістоле якісний. Швидко відбувається процес, акуратно все виходить. можна купувати
Гость
Працює дуже тихо, забиває намертво. 
Николай
Пневмозаклёпочником я доволен. Работает быстро и качественно. Раньше я пневмоинструмента этог бренда не встречал. Новинка, но удачная. Часто покупаю здесь, ассортимент качественный. 
Георгий
работаем 6 мм заклепками, вполне уверенно тянет их, времени в разы меньше уходит чем при работе обычным заклепочником
Василий
Купили в цех. Отличный пневмоинструмент. работает быстро, тихо. Заклёпки ложатся качественно,пробелов. 
Максим
брали в мастерскую пару таких, очень довольны работой, заклепки ставит очень быстро

Призначення пневматичного заклепувального пістолета

Пневмозаклепочник призначений для монтажу заклепок, з'єднання листового матеріалу та металоконструкцій. На відміну від механічних аналогів, або легко працювати тривалий час, при цьому обсяг виконаної роботи буде набагато більшим. Для надійної фіксації з'єднань необхідно використовувати різні типи заклепок. Пневматичні інструменти заклепу Mighty Seven можуть працювати з різними діаметрами заклепок 2,4 - 6,4 мм.

Переваги пневматичного заклепочника

Інструмент сам по собі має просту конструкцію, в ньому немає частин, які можуть вплинути на якість заклепувального з'єднання або поламатися.

  • Робота з інструментом не потребує особливих навичок.
  • Корпус виконаний із міцного алюмінієвого сплаву, а ручки зручні для натискання.
  • Невелика витрата повітря дозволяє використовувати компресор невеликої потужності.
  • Працює із заклепками та різьбовими з'єднаннями.
  • Невелика вага для зручної роботи.

Види пневмозаклепера

Існує два основних типи заклепочників:

  • Витяжні. Досить прості в експлуатації. Заклепки складаються з пістона з головкою, в який вставлений дріт з кулькою (пуансон) для утворення другої головки.
  • Різьбові. Заклепки мають різьблення, на яке потім можна накрутити гвинт або гайку. Переважно використовується для листового матеріалу, де різьблення нарізати практично неможливо, а воно необхідне. Модель пневматичного різьбового заклепочника Mighty Seven PB-2402 може працювати з нержавіючими та сталевими заклепками М4 - М10.

Купити пневматичний заклепочник

Купувати заклепочники краще у офіційних представників, оскільки це професійний інструмент, розрахований на тривалу роботу, часто у складних умовах довкілля. Ми надаємо сертифікати якості бренду Mighty Seven, що гарантує безпроблемне сервісне обслуговування, гарантійний ремонт та швидке постачання комплектуючих