Підмітальні машини

На складі Арт: 32282

8 799 грн. 11 483 грн.

Купити
Габарити: 1250x980x1030 мм
Вага: 23 кг
Діаметр щітки: 40
Розміри щітки: d 250 x 500
Бічні щітки: 2
Живлення: механічний
На складі Арт: 32283

4 108 грн. 6 315 грн.

Купити
Габарити: 570x580x210 мм
Вага: 10 кг
Діаметр щітки: 230
Розміри щітки: d 108 x 380
Бічні щітки: 2
Живлення: механічний
На складі Арт: 30113

9 699 грн.

Купити
Габарити: 1340x300x250 мм
Вага: 2 кг
Діаметр щітки: Немає даних
Розміри щітки: d 50 x 260
Бічні щітки: Немає
Максимальна ємність акумулятора: 1.3 Агод
На складі Арт: 32552

6 591 грн. 10 716 грн.

Купити
Габарити: 1250x980x1030 мм
Вага: 27 кг
Діаметр щітки: 40
Розміри щітки: d 250 x 500
Бічні щітки: 2
Живлення: механічний
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Володимир
Чи є у продажу окремо щітки до неї?
Віталій Сологуб
Користуємось такою вже 3-й місяць. Поки все, як я очікував. Прибирання з нею займає набагато менше часу. Дістає навіть впритул до стіни, забору, у вуглах. Злежане сміття для неї теж не проблема, підбирає начисто. Бак великий, реально чистив його за цей час разів 3-4. З мінусів, можливо, що важить більше 20 кг, але то не принципово, ми з моїми домашніми справлаяємось))
Босяк Ілля
Купив пару місяців тому, прибираю нею гараж і подвір'я (плитка). Підмітає добре, біля стін і під парканом - теж все ок. Рухається легко, контейнер після прибирання просто чистити. З підмітанням мітлою не варто навіть порівнювати. Машинка - клас!

Підмітальні машини - це пересувна техніка для прибирання територій від сміття чи снігу. Процес очищення відбувається за допомогою насадок з щетиною (щіток), які швидко обертаються. Майже всі моделі мають місткий бак для збору сміття. 

Де і коли використовуються підмітальні машини?

Підмітальні прибиральні машини використовуються для зовнішнього та внутрішнього очищення від сміття. Зазвичай стають у нагоді під час прибирання:

  • доріг, доріжок, тротуарів у публічно доступних місць;
  • складських приміщень, торгових центрів і магазинів;
  • територій соціального значення - вокзалів, навчальних закладів тощо;
  • на промисловості.

Сфера використання підмітальної машини не обмежується тільки прибиранням сміття. Вони активно використовуються комунальними службами для очищення вуличних доріг і тротуарів від снігу.

Види підмітальних машин

За типом керування бувають ручні та самохідні.

  • Ручні - компактна за габаритами та вагою техніка. Часто використовуються для побутових потреб з очищення прибудинкових доріжок чи тротуарів. Також дана машина корисна для прибирання всередині приміщень. У конструкції підмітальне обладнання має невеликий мотор, щітку, ручку та бак для сміття.
  • Самохідні - це більш потужні машини з бензиновим приводом. Рульове керування відбувається оператором, який сидить в кабіні. Працюють тривалий час завдяки місткому паливному баку та резервуару для збирання сміття   

Підмітальні машини можуть функціонувати на механіці, акумуляторі чи бензиновому двигуні. 

Механічні підмітальні машини. Дані ручні моделі корисні для прибирання невеликих територій. Принцип роботи полягає в швидкому обертанні щіток. Під час штовхання оператором машини задні колеса тиснуть на щітки, змушуючи їх набирати обертів. Переваги - відсутні витрати на паливо, безшумність, невелика вага і розміри.

Акумуляторні підмітальні машини функціонують від електродвигуна, який працює від літій-іонних батарей. Мають високу продуктивність і час безперервної роботи. Застосовуються для прибирання торгових центрів чи магазинів.

Бензинові підмітальні машини слід використовувати для очистки великих територій на відкритому повітрі. Оснащені чотиритактним бензиновим двигуном. Працюючи виділяють вихлопні гази та утворюють більше шуму. Можуть прибирати побутове та будівельне сміття, листя і сніг.

Переваги підмітальних машин

По перше, вдається скоротити час на прибирання. Підмітально-прибиральні машини дають змогу очищувати території від великих об’ємів сміття. Енергозатрати на ручне прибирання значно більші, ніж за допомогою механізованого обладнання.

По-друге, можна збільшити продуктивність очищувальних робіт. Робоча швидкість деяких найпростіших ручних моделей досягає 10 км/год. Однак рекомендується дотримуватися показника швидкості у 4-5 км/год (середня швидкість пересування людини).

Як вибрати підмітальну машину?

При виборі підмітальної машини звертайте увагу на технічні характеристики агрегату.

  • Ширина робочих щіток. Чим вона більша - тим швидше вдасться прибрати територію. Однак моделі із занадто широкими щітками не можна використовувати в обмежених простором місцях. Універсальною шириною щіток вважається 60-70 см.
  • Ємність бака для сміття впливає на час безперервної роботи. Обладнання з містким баком зупинятиметься меншу кількість разів для обслуговування резервуара для сміття.  
  • Наявність освітлення - важливий параметр безпеки для громіздких самохідних машин, які плануються використовуватися вночі.

Враховуючи це, можна купити підмітальну машину, яка зможе задовольнити потреби в прибиранні. Інтернет-шоп ТД «Укрсервіс» пропонує моделі машин за доступними цінами від виробників.

Часті питання

В асортименті інтернет-магазину ТД «Укрсервіс» представлені підмітальні машини від українських і світових виробників GTM, Metier, Karcher та інших. Є акумуляторні та механічні моделі з об’ємом бака для сміття до 40 л. Доставка відбувається по Україні.

Підмітальні машинки використовуються для очищення від сміття вулиць, тротуарів, доріг, автостоянок і приватних територій тощо. Також вони стають у нагоді під час прибирання снігу взимку.

Обирайте насамперед машину відповідно до забруднення та місця, де буде використовуватися підмітальна техніка.

ТОП-3 найбільш популярних підмітальних машин на сайті e-ukrservice.com: