Застосування дренажних насосів
Дренажні насоси призначені для перекачування як чистої, так і брудної води. Застосовують для викачування води із затоплених підвалів чи інших затоплених об'єктів, канав, котлованів чи басейнів. Широко використовують у садівництві для забезпечення циркуляції штучних струмків, фонтанів та водоспадів. Також є варіанти дренажного насоса для каналізації, він може перекачувати стоки. Також знайшли застосування для водопостачання, але при цьому необхідно враховувати висоту подачі води і тиск, який ви бажаєте отримати. Деякі дренажні насоси не здатні впоратися з цим завданням через особливості своєї конструкції.
Типи дренажних насосів
За способом установки бувають поверхневими та занурювальними. Занурювальні дренажні насоси найчастіше застосовуються в побуті, а поверхневі для перекачування промислових об'ємів води, наприклад, при повені.
З вибором насоса дуже просто визначитись. І який об'єм води ви збираєтеся перекачувати; це буде чиста вода, або вода з включеннями; який об'єм; яка глибина та висота подачі; особливості рельєфу Чим вище здатність насоса перекачати за одиницю часу 1 куб води, тим швидше ви позбавитеся непотрібної води. Натиск показує, на яку висоту він здатний підняти воду. Натиск вимірюється в м.
Зазвичай, дренажні насоси мають низький показник подачі. Співвідношення горизонталі та вертикалі подачі води становить 1:10.
Дренажний насос для каналізації виготовляють із нержавіючої сталі, чавуну або пластику. Найдоступнішими за ціною є пластикові насоси. Але, незважаючи на це, вони цілком добре себе зарекомендували. Вони легкі і можуть перекачати воду з включеннями до 2 см. Сталеві та чавунні у свою чергу витриваліші, але можуть справитися з включеннями до 10 мм.
Насоси з металевим або чавунним корпусом здатні впоратися з водою до +50С, тоді як пластикові не придатні для такої операції.
Будь-які дренажні насоси прості в установці, підключенні та експлуатації.
Дренажні занурювальні насоси повинні мати спеціальний поплавець, який автоматично припиняє роботу насоса, коли падає рівень води. При викачуванні брудної води не слід занурювальний дренажний насос встановлювати на дно, його слід закріпити на поверхні, тому що в першому випадку насос через забруднення мулом може вийти з ладу.
При пупці дренажного насоса необхідно вивчити, що здатний насос. Пам'ятайте, що чистою вважається вода із включеннями до 0,5 см а брудною до 35 мм.
За способом роботи дренажні насоси найчастіше бувають відцентровими та віяловими.
Купити дренажний насос в Україні.
У магазині Укрсервіс є великий вибір обладнання для водопостачання та каналізації. В асортименті представлені дренажні насоси AL-KO, Aquatica, PEDROLLO та ін. Наші менеджери допоможуть з вибором, розкажуть особливості та запропонують вигідну ціну дренажного насоса.