Умови угоди

Угода про взаємні права і обов'язки при купівлі товарів в Інтернет-магазині "Укрсервіс" (e-ukrservice.com)

Дану угоду укладають: 
-
адміністрація інтернет-магазину «Укрсервіс», в особах ФОП, за якими здійснюються продажі, що діють на підставі свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (далі: Інтернет-магазин, або - Магазин) здійснює продажу через інтернет-магазин, (далі - Адміністрація) з одного боку, і

- замовник товарів через вказаний інтернет-магазин (далі - Замовник), з іншого боку і зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1.Про приймання та обробку замовлень.

1.1 Розміщення замовлення. 
     Замовлення приймаються тільки від зареєстрованих користувачів або незареєстрованих користувачів через призначений для користувача інтерфейс інтернет-магазину. Замовлення можуть прийматися по телефону, з обов'язковим оформленням замовлення на сайті, якщо інше не погоджено з менеджером. Реєстрація Замовника на цьому сайті означає його згоду дотримуватися умов цієї Угоди. 

Реєстраційні дані Замовника Магазин використовує виключно для якісної взаємодії з Замовником, і не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

1.2 Обробка замовлення.
       Після того, як Замовник розміщує замовлення, йому приходить повідомлення на електронну адресу, що повідомляє про те, що замовлення розміщене в базі замовлень Інтернет-магазину. Адміністрація Інтернет-магазину організовує обробку і виконання замовлення тільки після того, як отримає підтвердження замовлення.

1.3 Коригування замовлення.
       При виконанні замовлення Адміністрація Інтернет-магазину має право вносити зміни до переліку замовлених товарів за погодженням із Замовником. У разі відсутності якогось замовленого товару Адміністрація може запропонувати відповідну заміну. При цьому Адміністрація не несе відповідальності за збитки або можливу упущену прибуток Замовника.

2. Про оплату і документи.

2.1. Доставка по Україні.

        Доставка по Україні здійснюється службою доставки "Нова Пошта". Оплата доставки та післяплати (якщо така буде) проводиться Замовником, якщо інше не погоджено з менеджером.

2.2 Перевірка доставленого товару.
        При передачі замовлення Замовникові обидві сторони зобов'язані перевірити відповідність найменувань і кількість товару на бланку замовлення і товарному чеку реально привезеному товару.

 3. Про доставку.

3.1 Терміни.
       Інтернет-магазин відправляє товар протягом не більше 2-х діб, наступних за днем ​​зарахування коштів на розрахунковий рахунок магазину (при безготівковій оплаті) і чи після отримання замовлення (при оплаті готівкою кур'єру). При цьому вихідні та святкові дні не враховуються. При можливості у Магазину і зацікавленості у Замовника, замовлення за погодженням сторін може бути доставлене раніше. Замовник розуміє, що у Магазину з незалежних від нього причин може виникнути ситуація, при якій на відбір і доставку товару потрібно більше 3-х робочих днів (велика кількість замовлень в передсвяткові дні, відсутність вільних автомобілів, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, і ін. ) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Магазин не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Замовника, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення.
Зі свого боку Замовник зобов'язується прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийняте через відсутність Замовника або довіреної особи, а також документів (довіреності) - транспортні витрати за цей «порожній» виїзд будуть включені у вартість цього або наступного замовлення.

Якщо замовник протягом 5 робочих днів не отримав своє замовлення в відділенні поштової служби, це замовлення автоматично повертається назад в інтернет-магазин, повторна його відправка здійснюється за рахунок замовника з компенсацією магазину витрат по оплаті зворотній пересилання, але тільки за попередньою оплатою.

У будь-якому випадку, менеджер інтернет-магазину Компанії і Замовник обов'язково погоджують строки доставки між собою, і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.

3.3 Скасування замовлення.
       Замовник має право скасувати замовлення в будь-який момент, в тому числі, коли товар вже доставлений. Замовник прагне попередити Компанію про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни.

Замовнику, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші за товар з вирахуванням послуг вантажоперевізника.

Замовник розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може привести до того, що Магазин може відмовити від подальшого обслуговування цього Замовника або роботі з даним клієнтом тільки по передоплаті .

   4. Про повернення або обмін

4.1 Обмін або повернення

Обмін або повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки згідно закону "Про захист прав споживача". Переконайтеся, що товар зберіг товарний вигляд, не має пошкоджень і зберіг заводські маркування та ярлики, цілісність упаковки і гарантійний лист, якщо на товар передбачена гарантія. Якщо товар має неробочий стан, то обмін або повернення здійснюється після укладення авторизованого виробником сервісного центру і видачі відповідного письмового висновку.

Звертаємо увагу: Послуги вантажоперевізника при поверненні або обміні здійснюються за рахунок покупця!

4.2 Процедура обміну або повернення

Обміняти або повернути товар Ви можете за адресою м Вінниця, вул. Тарногродського, 44А, ТД Укрсервіс. Якщо Ви живете не в м.Вінниці відправити товар можна на відділення "Нова Пошта" в г .Вінніца (номер відділення та ПІБ одержувача уточнюйте у менеджерів). Крім самого товару Ви повинні відправити також гарантійний талон і документи, які підтверджують факт купівлі (видаткова накладна або чек). Після отримання товару кур'єром на складі вантажоперевізника товар передається на сервісний центр, який робить офіційне укладення по цілісності і працездатності товару. Після надання висновку Вам повертаються Ваші кошти (переказу за реквізитами Вашої гривневої карти) або робиться обмін на аналогічний товар, але не пізніше ніж у 14-денний термін, згідно закону "Про захист прав споживача".

  5. Про умови цієї Угоди.

5.1 Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Компанія зобов'язується попередити Замовника по електронній пошті, а Замовник не заперечує отримувати від Компанії повідомлення такого роду.

Компанія повинна розміщувати умови даної Угоди на своєму сайті.

5.2 Ціни на сайті не є публічною офертою.

 6. Про захист персональної інформації.

       Надаючи свої дані Компанії (ПІБ, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, адресу проживання, інші дані) Замовник тим самим дає свою згоду на обробку та зберігання цих даних відповідно до Закону України про захист персональних даних. Компанія зобов'язується не використовувати отриману інформацію ніяких інших цілей, крім як для забезпечення Замовника замовленим товаром і для оповіщення замовника про хід виконання замовлення, а в окремих випадках - про акції та спеціальні пропозиції Магазину.        Магазин не несе відповідальності за використання зазначених даних, отриманих сторонніми особами в результаті злому (крадіжки) сайту Магазину / серверів, на яких розміщений магазин або приміщень, де розміщені служби магазину. При цьому Магазин робить всіх залежних від нього заходів для забезпечення збереження персональних даних клієнтів. Більш докладно про політику безпеки можна почитати тут.