Теплові завіси

Купити
Нагрівальний елемент: стрічковий
Максимальна потужність, кВт: 4.0
Потужність I ступінь, кВт: 2.0
Потужність II ступінь, кВт: 4.0
Висота проходу, м: 2.5
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 300
Купити
Нагрівальний елемент: стрічковий
Максимальна потужність, кВт: 3.0
Потужність I ступінь, кВт: 1.5
Потужність II ступінь, кВт: 3.0
Висота проходу, м: 2.5
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 300
Купити
Нагрівальний елемент: голчатий (СТІЧ)
Максимальна потужність, кВт: 6.0
Потужність I ступінь, кВт: 3.0
Потужність II ступінь, кВт: 6.0
Висота проходу, м: 2.5
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 1500
Немає в наявності Арт: 65025

14 244 грн.

Купити
Нагрівальний елемент: стрічковий
Максимальна потужність, кВт: 4.5
Потужність I ступінь, кВт: 3.0
Потужність II ступінь, кВт: 4.5
Висота проходу, м: 3.5
Продуктивність по повітрю, куб.м / год: 1500
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Сергей
устанавливал Баллу, Термию, Фрико, но учитывая цены Термия самая популярная. Для нашего производителя - отличный агрегат
Толя
не хватает пульта управления, но ничего, в остальном, на свои деньги -хороший прибор для сохранения климата внутри помещения. У меня аптека в г.Чернигов, тепловая завесса 4 кВт отлично справляется и она 220В
Андрій
Магазин взуття в Літині. Ціна та доставка влаштували, обслуговування на вищому рівні
Світлана Василівна
Я директор продуктового магазину в м.Тернопіль. Домовились з менджером, що я пишу відкуг після отримання, а мені дають знижку. Вчора отримала. Документи всі оформлені. Гарнатійка заповненя. Доставили за 1 день. Дякую. Знаю тепер до кого звертатись
Лаврентий Петрович
В эксплуатации проявила себя отлично просто. Покупали осенью, отсекает эффективно. В магазине было тепло, не задувало ничего.

Теплова гармата: сучасний обігрівач

Теплова гармата – це спеціалізований прилад опалювального призначення, який використовують для обігріву різних приміщень. Теплова гармата працює за принципом нагріву повітря в корпусі і поширення його по приміщенню. Виробники опалювальних пристроїв випускають побутові та виробничі моделі. Перший тип має малу потужність і не призначений для обігріву великого приміщення. Як, наприклад, теплова пушка Термія 4500 ТП. Другий тип — промисловий, використовується на великих підприємствах, в торгових центрах. До таких пристроїв відноситься теплова пушка Термія 24000 ТП, яка відрізняється максимальною номінальною потужністю 24кВт.

Популярність приладів обумовлена:

  • ККД досягає практично 100% показника;

  • простою експлуатацією;

  • прилад не потребує постійної дозаправки джерелом тепла;

  • автономним режимом роботи, який дозволяє використовувати пристрій протягом довгого періоду часу.

Полегшена конструкція легко транспортується і не вимагає багато місця для зберігання.

Призначення теплової пушки

За видами, обігрівач класифікують в залежності від того, який тип джерела тепла у них встановлений. Таким чином, розрізняють три основних види приладу, а саме:

  • Електричні. Якщо необхідно купити теплові пушки побутового призначення, то електричні підійдуть найбільше. Як елемент нагріву виступає ТЕН або спіраль напруження. Варто відзначити, що деякі виробники випускають електричні моделі промислового призначення. Як, наприклад, теплова пушка Термія 9000 ТП, яка має потужність 9 кВт і напругу мережі 380 В. Така теплова гармата зможе обігрівати приміщення великою площею, наприклад, невеликий склад або цех.

  • Газові. Як джерело тепла використовують газовий пальник. Прилади відрізняються високою потужністю. Також вони вважаються найбільш економними, а рівень безпеки такого обладнання надзвичайно високий. Такі теплові пушки підходять для обігріву гаража.

  • Дизельні. Це найбільш потужне опалювальне обладнання, яке призначене суто для промислового застосування. Пристрій прогріває повітря за рахунок згорання в ньому дизельного палива.

Вибирати певну модель треба виходячи з потужності приладу і переміщуваного потоку повітря. Ці показники повинні відповідати метражу приміщення для обігріву. Ціна на теплові електричні пушки вважається найбільш доступною.

Де купити теплову гармату

ТД «Укрсервіс» пропонує своїм клієнтам придбати популярні і довговічні теплові електричні гармати. Каталог представлений продукцією від надійних виробників Термія і Вулкан. Якість обігрівачів підтверджена сертифікатами європейського стандарту. Ціна на теплові гармати залежить від технічних характеристик певного виробу. Менеджери компанії допоможуть підібрати потрібну модель в залежності від призначення приладу.