Теплові завіси

Купити
Габарити: 757x208x112 мм
Потужність: 4.0 кВт
Вага: 7 кг
Продуктивність: 300 м3/год
Встроенный терморегулятор: Так
Нагрівальний елемент: стрічковий
Купити
Габарити: 757x208x112 мм
Потужність: 3.0 кВт
Вага: 7 кг
Продуктивність: 300 м3/год
Встроенный терморегулятор: Так
Нагрівальний елемент: стрічковий
Немає в наявності Арт: 365025

14 244 грн.

Купити
Габарити: 1006x237x260 мм
Потужність: 4.5 кВт
Вага: 15 кг
Продуктивність: 1500 м3/год
Встроенный терморегулятор: Так
Нагрівальний елемент: стрічковий
Купити
Габарити: 1006x237x208 мм
Потужність: 6.0 кВт
Вага: 15 кг
Продуктивність: 1500 м3/год
Встроенный терморегулятор: Так
Нагрівальний елемент: голчатий (СТІЧ)
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Сергей
устанавливал Баллу, Термию, Фрико, но учитывая цены Термия самая популярная. Для нашего производителя - отличный агрегат
Толя
не хватает пульта управления, но ничего, в остальном, на свои деньги -хороший прибор для сохранения климата внутри помещения. У меня аптека в г.Чернигов, тепловая завесса 4 кВт отлично справляется и она 220В
Андрій
Магазин взуття в Літині. Ціна та доставка влаштували, обслуговування на вищому рівні
Світлана Василівна
Я директор продуктового магазину в м.Тернопіль. Домовились з менджером, що я пишу відкуг після отримання, а мені дають знижку. Вчора отримала. Документи всі оформлені. Гарнатійка заповненя. Доставили за 1 день. Дякую. Знаю тепер до кого звертатись
Лаврентий Петрович
В эксплуатации проявила себя отлично просто. Покупали осенью, отсекает эффективно. В магазине было тепло, не задувало ничего.

Застосування теплової завіси

Це прилади, які за допомогою потоку повітря захищають приміщення від проникнення холодного повітря взимку або теплого в спекотний період.
Теплові завіси кріпляться безпосередньо над дверним прорізом або до спеціальних кронштейнів. Є одним із найефективніших способів утримання тепла в приміщенні.
Суть роботи теплової завіси в тому, що потужний тепловий потік, що створюється, не дозволяє прорватися холодному повітрі, завдяки чому в приміщенні підтримується плюсова температура.

Теплові завіси на вхідні двері набули широкого поширення через свою високу ефективність і щодо низьких енерговитрат. Їх можна зустріти практично в усіх сферах діяльності, включаючи торгові та виробничі підприємства, складські та офісні приміщення, підприємства соціальної сфери та інших місцях.
Як уже зазначено вище, теплові завіси в більшості своїх випадків закріплюють безпосередньо над дверним отвором до стелі або ж до спеціальних кронштейнів, якщо висота стелі набагато вище, ніж висота дверного отвору. Хоча можна зустріти теплові завіси, які закріплені збоку.

Характеристики теплової завіси

Теплові завіси ділять за такими основними принципами як потужність або обсяг потоку повітря, що генерується, споживана потужність, максимальна і мінімальна температура потоку, висота стелі і довга завіси.

Дворежимна теплова завіса Термія є однофазною і працює від звичайної мережі напругою 220 Вт і частотою 50 Гц.
Такі теплові пристрої ефективні при висоті стелі 2,5 м.
У режимі роботи потужністю 2 кВт теплова завіса створює потік повітря з температурою +21 °С і з потужністю потоку повітря 170 м.куб в 1 годину. При роботі в режимі споживаної потужності 4 кВт, температура потоку становить +35 ° С з потужністю потоку до 300 м.куб. в годину.
Довжина завіси 70 см. Висота приладу 20 см, що дозволяє закріпити їх безпосередньо до стелі. Низькі габаритні характеристики дозволяють у разі потреби розміщувати одночасно кілька штук в одну лінію
Теплова електрична завіса даного типу оснащена слюдопластовим елементом, що нагрівається з вбудованим захистом від перегрівання.

Теплові завіси Термія АТ ЭВР 4,5/1,5 ТЗ 4500, ефективні при висоті стелі 3,5 м. Споживана потужністю 3,5-4,5 кВт. Працюють від мережі 380 Вт та є трифазними. Довжина виробу 1 м, вага 15 кг.
Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Прилад оснащений трубчастим нагрівальним елементом, термостатом та потужним вентиляційним вузлом.
Залежно від обраного режиму, створюють потік повітря силою від 1000 до 1500 м. куб. на годину та з температурними показниками від 11 до 15 °С.

Такі обігрівальні прилади широко використовують не лише там, де великий потік пересування людей чи техніки. Вони добре зарекомендували себе як опалювальні прилади при закритих дверях. Через потужні повітряні потоки, створюваними ними повітря прогрівається швидко, а саме тепло довго зберігається в приміщенні.
Теплові завіси оснащені захистом від перегріву та відповідають світовим стандартам протипожежної безпеки. Наявність шуму при роботі мінімальна.

Купити теплову завісу в Україні

Інтернет-магазин Укрсервіс продає великий асортимент теплого та обігрівального обладнання, серед якого є і теплові завіси Термія. Ми є офіційними представниками виробника та дотримуємося гарантійних зобов'язань.