Зварювальні генератори

Купити
Габарити: 790x580x505 мм
Клас: професійний
Потужність: 5.2 кВт
Тип установки: портативний
Вага: 88 кг
Діаметр електродів: 1.6 - 4.0 мм
Купити
Габарити: 795x570x605 мм
Клас: професійний
Потужність: 5.2 кВт
Тип установки: портативний
Вага: 117 кг
Діаметр електродів: 1.6 - 4.0 мм
Купити
Габарити: 790x580x505 мм
Клас: професійний
Потужність: 6.24 кВт
Тип установки: портативний
Вага: 98 кг
Діаметр електродів: 1.6 - 4.0 мм
Купити
Габарити: 820x560x650 мм
Клас: професійний, побутовий
Потужність: 5.0 кВт
Тип установки: портативний
Вага: 96 кг
Діаметр електродів: 1.6 - 4.0 мм
Купити
Габарити: 900x580x800 мм
Клас: професійний
Потужність: 8.0 кВт
Тип установки: портативний
Вага: 157 кг
Діаметр електродів: 1.6 - 4.0 мм
Немає в наявності Арт: 34078

80 955 грн.

Купити
Габарити: 790x580x505 мм
Клас: професійний
Потужність: 5.2 кВт
Тип установки: портативний
Вага: 89 кг
Діаметр електродів: 1.6 - 4.0 мм
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Артур Головач
Відчувається якість справжнього європейського бренду. Підходить для тривалого режиму роботи, можна працювати ним максимально довго, в захист і перегрів апарат не переходить. При робочому двигуні вібрації практично не відчутні.
Хилюк Сашко
Хороший магазин з якісним товаром! Генератор путьовий, надійний і перевірений бренд. Стабільна робота зварювальника з ним гарантована, перевірено особисто. Ціна справедлива, доставили безкоштовно і, головне, дуже акуратно.
Васильєв М.
Користуємо такий в машині аварійної бригади. І зварка, і електрика треба тут практично щодня. Генератор працює стабільно, коли треба працювати ну в дуже нестандартних ситуаціях, він рятує всіх. Висловлюємо вдячність консультанту, що підібрав хорошу робочу модель, і доставили швидко.
Роман М.
Купили такий торік. Головна його перевага - підходить для тривалих робіт, можна варити ним максимально довго, в захист і перегрів при цьому не переключається. Простий в обслуговуванні. Бонусом в ньому є розетки, щоб підключити дрельку чи болгарку. З цим також все топчик.
Пастухов М.
Згоден, генератор якісний, відчувається, що техніка професійна. Рекомендую. Не варто вестися на дешеві китайські підробки, в результаті вийде двойна ціна! Сам купив дану модель і задоволений, в роботі проблем не виникало.
Андрощук М.М.
Зварка чудова, краще, ніж з інверторним. Вібрація і шум незначні, заводиться легко, підходить для тривалої роботи. При підключенні додаткового інструменту двигун не тормозить і обороти не скидає, тримає напругу. Мідна обмотка служить краще, ніж до цього був з алюмінієвою.
Сідавський Олексій
Ціна пристойна, але і якість відповідна. Надійний, потужний генератор. З однією дозаправкою при загрузці на 50-70% працюємо повний робочий день. Зручне підключення зварювальника йому теж в плюс.
Олександр Носик
Для такої потужності досить економний по витраті палива. Тягне одночасно болгарку на 1,5 кВт і циркулярну пилку на 1,8 кВт. В режимі зварювального апарату тягне електроди 5 мм будь якого типу. Простий в обслуговуванні. В зв'язку із розширенням бізнесу, беру вже другий такий. Всім рекомендую.
Влад
искали генератор для сварочных работ на выезде, посоветовали взять этот, так как он специально для сварки идет, очень довольны, дуга стабильная, ток не прыгает
Леонид Геннадиевич
как альтернатива обычному сварочнику вполне подойдет, ток выдает хороший и жалоб нету пока
Леонид
покупали для сварочного ремонта на местах..стабильные 200 А выдает спокойно

Зварювальні апарати відносяться до групи будівельних інструментів, що відрізняються підвищеним споживанням електроенергії. Головною проблемою приладу є те, що забір потужності відбувається лавиноподібно, тому під час роботи спостерігаються постійні стрибки електроенергії. Для вирішення проблеми виробники пропонують зварювальний генератор струму. Він відрізняється від інших міні-електростанцій тим, що оснащений посиленою обмоткою, за рахунок чого спокійно переносить перевантаження та стрибки потужності при споживанні від нього та сприяє забезпеченню ручного дугового зварювання.

Особливості приладу

Високі технічні показники дозволяють використовувати апарат для виконання зварювальних робіт. До відмінних рис відносяться:

 • Вартість. Витрати на купівлю будуть меншими, ніж при купівлі генератора та зварювального обладнання окремо.
 • Велика сила струму забезпечує стабільну дугу.
 • Автономність. Можуть використовуватись у місцях, де немає підключення до мережі електроживлення.
 • Джерело резервного харчування. До нього можна підключати побутові прилади невеликої потужності.

Також до очевидних переваг можна віднести паливну систему приладу. Вона може бути бензинова та дизельна. Часто користувачі цікавляться, який генератор потягне зварювальний апарат. По суті, обидва прилади відрізняються високими споживчими показниками. Різниця тільки в тому, що дизельний витримує більш тривалі навантаження.

Який генератор потрібен для зварювального апарату

Щоб не помилитися з вибором та підібрати обладнання, що відповідає фронту робіт, необхідно враховувати потужність, кількість фаз та напругу. У каталозі представлені різні моделі з такими технічними характеристиками:

 1. ручний або електричний стартер;
 2. 4-тактні бензинові двигуни;
 3. одноциліндрові дизельні двигуни;
 4. 1-3-фазне харчування;
 5. потужність генераторів для зварювання варіюється в межах 45-69 кВт;
 6. діапазон струму 35-300 А;
 7. повітряна система охолодження запобігає перегріву;
 8. безперервний час роботи від 2,5 години.

Обладнання здатне функціонувати в будь-яких кліматичних умовах і за температури від -5 до + 40 °С.

Купити зварювальний апарат

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» пропонує широкий вибір генераторів для зварювання, ціни на які залежать від виробника та виробничих особливостей. Менеджери магазину допоможуть визначити найбільш підходящу модель. Вся продукція сертифікована згідно з європейськими стандартами якості.