Електротехніка

Електротехніка - це категорія товарів щоденного вжитку, які живляться від електрики. Виконує дане обладнання функції, пов'язані з енергозабезпеченням інших споживачів.

Основні види товарів в категорії «Електротехніка»

Онлайн-шоп ТД «Укрсервіс» пропонує широкий асортимент електротоварів для задоволення потреб своїх покупців:

 1. для резервного живлення (ДБЖ і акумулятори до них, повербанки, портативні зарядні станції);
 2. для стабілізації напруги (ДБЖ, стабілізатори);
 3. для освітлення (ліхтарі, прожектори);
 4. для енергопостачання та електрозабезпечення (кабелі, дроти, подовжувачі, розетки, вилки);
 5. для приготування їжі (настільні електроплитки).

Товари з категорії «Електротехніка», що представлені в інтернет-магазині:

 • Джерела безперебійного живлення. Використовуються для стабілізації напруги в електромережі, а у разі відключення світла - для живлення електроприладів. ДБЖ з вбудованими акумуляторами здатні заряджати інші пристрої до півгодини. Купівля зовнішнього акумулятора для безперебійника значно подовжує його термін використання. 
 • Акумулятори для ДБЖ. Можуть виступати як зовнішній елемент ДБЖ, рідше - у ролі самостійного зарядного пристрою. Використовуються для живлення побутових чи офісних приборів, у медицині - для чутливої техніки. 
 • Зовнішні акумулятори (повербанки). Це портативні зарядні пристрої, які знадобляться для заряджання мобільної техніки - телефону, ноутбуку, планшету, смарт-аксесуарів. На сайті доступні повербанки з ємністю акумулятора від 9000 до 50000 мА*год.
 • Кабелі, дроти - необхідні елементи постачання енергії від джерела струму до пристрою.
 • Ліхтарі призначені для штучного освітлення приміщень чи місць з відсутнім електропостачанням. Використовуються як альтернативні джерела світла при припиненні електропостачання, в туризмі, під час активного відпочинку, будівництва тощо. Живляться від акумулятора чи батарейок. 
 • Настільні плити - переносні панелі, які служать для приготування чи нагрівання їжі. Працюють від мережі 220 В, бувають з однією чи двома конфорками. 
 • Подовжувачі мережеві. Використовуються для електропостачання приладів, що знаходяться далеко від розетки або не можуть бути під'єднані до неї. Довжина кабелю - від 1 до 50 метрів. Для зручності додатково можуть оснащуватися автоматичним захистом від перепадів напруги та перегріву. 
 • Портативні зарядні станції - резервні джерела електрики для приладів з декількома входами для зарядки USB і DC. Станції оснащуються розетками 220 В для підключення електроніки. Усі роз'єми можуть використовуватися одночасно. Зарядний пристрій має вбудовані акумулятори з великою ємністю, що витримує 3000 циклів заряду. 
 • Прожектори. Знадобляться для освітлення великих за площею територій (вулиць, присадибних ділянок, складських приміщень), часто використовуються для підсвічування рекламних банерів, фасадів будинків тощо.
 • Розетки, вилки. Необхідність у них виникає під час ремонту чи заміни елементів електроприладів чи подовжувачів.
 • Стабілізатори напруги. Їхнє призначення - контроль показників напруги та захист від її перепадів електроприладів. Змінюючи вхідну напругу на стабільні її показники в 220 В або 380 В, вдається вберегти техніку та професійні інструменти від поломки.

Усе представлене обладнання є універсальне та може застосовуватися в будь-якій сфері діяльності. Головне - аби технічні особливості моделі електрообладнання підходили до локальних приладів і мережі. 

Електротехніка за доступними цінами в ТД «Укрсервіс»

Кожний вид електротоварів можна придбати на сайті e-ukrservice.com.

Наш інтернет-магазин обирають через низку переваг:

 1. Широкий асортимент. На сайті представлена якісна електротехніка від українських і світових виробників. Ми пропонуємо продукцію, яка може задовольнити потреби покупця з можливістю економії.
 2. Помірні ціни. Завдяки адекватный ціновій політиці кожний клієнт може з вигодою купити електротовари за доступною ціною.
 3. Якість. Будучи офіційними дистриб'юторами техніки від перевірених роками і досвідом торгових марок, вдається доставляти до покупців оригінальне обладнання.
 4. Обслуговування клієнтів. Наші досвідчені менеджери залюбки нададуть інформацію про товар і допоможуть з вибором. У найкоротші строки надішлемо техніку компаніями-перевізниками чи віддамо особисто в наших магазинах в Києві та Вінниці.

Отже, якщо вам потрібно купити якісну електротехніку за доступними цінами, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за контактним номером.  

Часті питання

Замовити електрообладнання можна на сайті e-ukrservice.com чи за телефоном. Після оформлення наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами для уточнения деталей доставки чи підтвердження оплати. Оплату можна здійснити протягом кількох днів в будь-яких зручний спосіб. Доставка відбувається по всій Україні.

Електротехніка застосовується у:

 • сільському господарстві;
 • будівництві;
 • побуті;
 • у промисловості, тощо.

Купити побутову електротехніку за доступними цінами можна в інтернет-магазині ТД «Укрсервіс». На сайті представлене обладнання від світових виробників з відповідними сертифікатами якості та гарантією.