Візки транспортувальні

Купити
Кількість полиць: 1
Вантажопідйомність, кг: 150
Матеріал полки: Пластик
Матеріал ручки: Сталь
Габарити полки, см: 72х48
Поворотні колеса: 2
Купити
Кількість полиць: 1
Вантажопідйомність, кг: 300
Матеріал полки: Сталь
Матеріал ручки: Сталь
Габарити полки, см: 91х61
Поворотні колеса: 2
Купити
Кількість полиць: 1
Вантажопідйомність, кг: 300
Матеріал полки: Пластик
Матеріал ручки: Сталь
Габарити полки, см: 98.5х58.5
Поворотні колеса: 2
Купити
Кількість полиць: 1
Вантажопідйомність, кг: 150
Матеріал полки: Сталь
Матеріал ручки: Сталь
Габарити полки, см: 74х48
Поворотні колеса: 2
Купити
Кількість полиць: 2
Вантажопідйомність, кг: 300
Матеріал полки: Сталь
Матеріал ручки: Сталь
Габарити полки, см: 91х61
Поворотні колеса: 2
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Вероника
Используем такую в продуктовом маркете для перемещения товаров со склада до выкладки. Тележка легко управляемая, удобно, что 2-х ярусная и ручки есть с двух сторон. Хорошая резина на колесах, второй год ездит по асфальту и бетону, а резина только запачкалась, не стерлась.
Олександр
Хороший візок, невеликий, маневрений, все зварено на совість. Покраска хороша, після року експлуатації ні тріщин, ні сколів. Всім радимо, виглядає візок чудово, в роботі теж показав себе з хорошої сторони.
Василь Терешко
Візок сам по собі легкий і шустрий. Коли нагружений, все рівно "слухається" і їде як треба. Платформа під грузом не прогинається. По конструкції простий, там немає чому ламатись. Служить 2-й рік, поки все добре.
Яресько Рома
Купили таких 2 візки в сервіс по ремонту побутової техніки. Хороші габарити, полиці вміщують багато всього (інструменти, деталі, готові прибори), колеса крупні, їдуть і по рівному, і по нерівному. Візки постійно в роботі, практично 24/7.
Поляков Роман
Очень привлекательная цена под такие параметры, похожие брендовые модели везде раза в 1,5-2 дороже, поэтому остановили на ней свой выбор. Тележка устойчивая, груз располагается надежно, равномерно, перевозка с ней более безопасна. Колеса и конструкция выдерживают номинальные 300 кг, хотя такой вес почти не перевозим, максимум 200-220 кг, это так, возили пару раз в качестве эксперимента на небольшое расстояние. Опять убедились в качестве тележки и выгодности ее цены, значит будем брать еще))
Георгій Баданін
Стальна рама нормально витримує навантаження. Із поломок - через 1,5 роки змінили одне колесо, вийшло з ладу після зіткнення нагруженого візка з бордюром, і все. Фарба тримається крепко.
Діана Велична
Купили нам такий візок на поштове відділення, возимо ним посилки, мішки з поштою на відправку. Все чудово, так як працюємо чисто жіночим колективом, то він нас крепко виручає. Немає з ним жодних проблем і поломок, рекомендую.
Станіслав Вахненко
Хороший крепкий візок. Колеса міцні, є 2-є поворотних. Платформи з рельєфним покриттям надійно зчеплюються з грузом, нічого не падає. Навантаження витримують, нічого не провисає, я задоволений. Окантовка боків візка захищає стіни і меблі від пошкоджень. Для роботи рекомендую.
Биков Микола
Візок дуже живучий) не дивлячись на пластиковий піддон і, особливо, китайські колеса, навіть з ними нічого не трапилось, хоча думали, що вони перші вийдуть з ладу. В користуванні 3 роки з хвостиком. Потрібен ще один візок, думаю, вибір очевидний)

Візки транспортувальні: застосування та види

Транспортувальні візки використовуються в галузях громадського харчування, в лікарнях, у складських приміщеннях, у торгових центрах тощо. Саме ця складська техніка має великий попит за рахунок своєї універсальності на невибагливості до обслуговування.

Залежно від особливостей конструкції та призначення можна виділити наступні типи візків:

 • візок вантажний платформовий;
 • платформовий з бортами;
 • двоколісний;
 • візок вантажний платформовий 4-колісний;
 • із поворотними та неповоротними колесами;
 • для роботи на вулиці;
 • для приміщень.

Вантажні візки для складу простіші за гідравлічні, але разом з тим, значно дешевші та використовуються за відсутності потреби підйому вантажу та перевезення палетів. Окрім цього, деякі візки обладнані додатковою двоколісною опорою, що дає можливість перевозити вантажі на довші відстані без необхідності постійної підтримки балансу.

Переваги використання транспортних візків

В умовах обмеженого простору на складі чи в приміщенні в нагоді стають візки, оскільки не займають багато місця. Ця ж характеристика дозволяє з комфортом транспортувати саму техніку та робить її компактною в зберіганні.

Вантажний візок без мотора має ще ряд інших позитивних рис:

 • маневреність;
 • простота використання;
 • невисока ціна;
 • надійна конструкція;
 • вантажний візок універсальний для багатьох завдань;
 • тривалий термін експлуатації;
 • відсутність необхідності регулярного обслуговування.

Візки для перевезення вантажів значно полегшують та оптимізують робочі процеси в численних галузях. До того ж, на такій техніці є можливість перевезення крихких вантажів без ризику пошкодити їх в процесі транспортування.

Що потрібно знати, щоб купити візок для перевезення вантажу

Простота конструкції техніки значно полегшує її вибір. Тим не менш, щоб обрати візок, насамперед, варто орієнтуватись на наступні характеристики:

 • вантажопідйомність, яку варто зіставляти з потенційними завданнями;
 • відсутність чи наявність поличок та матеріал їх виготовлення;
 • розмір платформи, що залежить від габаритності вантажів;
 • параметри коліс.

Якщо підлога, по якій буде рухатись візок, нерівна, то рекомендується звернути увагу на більший діаметр коліс. Також потрібно звернути увагу на матеріал виготовлення в залежності від того, де саме буде використовуватись візок. У випадку роботи на вулиці, колеса повинні бути виготовлені з протекторної гуми. В приміщенні ж, добре покажуть себе поліуретанові колеса.

Де можна купити візок для перевезення товару

В ТД «Укрсервіс» представлені тільки сертифіковані товари бренду Vulkan з подальшим розширенням. Зручне навігаційне меню інтернет-магазину зробить процес вибору простішим. Досвідчені консультанти з радістю дадуть відповідь на всі запитання та допоможуть купити транспортувальний візок за доступною ціною.