Вінчики

Купити
Довжина: 600 мм
Діаметр: 120 мм
Тип патрона: M14
Призначення: універсальне
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 600 мм
Діаметр: 125 мм
Тип патрона: M14
Призначення: універсальне
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 400 мм
Діаметр: 80 мм
Тип патрона: шестигранний
Призначення: для гіпсу
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 600 мм
Діаметр: 100 мм
Тип патрона: шестигранний
Призначення: для фарби
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 400 мм
Діаметр: 80 мм
Тип патрона: шестигранний
Призначення: для фарби
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 600 мм
Діаметр: 100 мм
Тип патрона: шестигранний
Призначення: для сухих сумішей
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 400 мм
Діаметр: 80 мм
Тип патрона: SDS-Plus
Призначення: універсальне
Стан товару: Новий
Купити
Довжина: 420 мм
Діаметр: 75 мм
Тип патрона: SDS-Plus
Призначення: для розчинів
Стан товару: Новий
Немає в наявності Арт: 5513

227 грн.

Купити
Довжина: 600 мм
Діаметр: 120 мм
Тип патрона: M14
Призначення: універсальне
Стан товару: Новий
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Владислав Саламаха
Отличный венчик. Качество неизменное. Вещь почти не убиваемая.
Евгений
Мешалка качественная, она крепкая. Крепится намертво. Нравиться магазин этот мне.

Вінчик для будівельного міксера - це змінна насадка специфічної форми для перемішування будівельних сумішей. Являє собою пристосування з хвостовиком на одному кінці та лопатями на іншому. 
Використовується вінчик для приготування суміші на будівництві, під час ремонту. Може застосовуватися як для сухої суміші (піска, гравію), так і для мокрої (гіпс, шпаклівка, фарба).

Основні види насадок для будівельного міксера

Для роботи з різноманітними будівельними сумішами насадки мають унікальну конструкцію лопатей, що дозволяє їх поділяти на види. 

 • насадки з прямими лопатями

Використовуються для замішування до однорідності розчинів-герметиків. Насичення повітрям даних речовин може бути згубним. Тому шнеки з прямими лопатями працюють тільки в горизонтальній площині. Використовуються для роботи з герметиками, клеєм, гіпсом тощо. 

 • вінчики зі спіральними лопатями

Лопаті виконані у формі спіралей, що закручуються навколо осі. Спіраль може бути лівосторонньою чи правосторонньою. Насадка для міксера будівельного з лівим закручуванням спіралі рухається за годинниковою стрілкою. Це дозволяє опускати легкі порошкові суміші вниз для змішування з водою у всьому резервуарі. Правосторонні ж навпаки обертаються проти годинникової стрілки та піднімають важкі, густі суміші наверх. Перші використовуються для шпаклівок, рідше - фарб і лаків, другі - для бетону.

 • шнеки з протилежно направленими лопатями (гвинтоподібні)

Спеціальне розміщення лопатей дозволяє працювати з рідкими речовинами, що можуть розбризкуватися під час замішування (наприклад, з лаками чи фарбою). Принцип роботи полягає в одночасному функціонуванні двох лопатей: одна з них піднімає суміш наверх, інша зверху направляє вниз. Так відбувається оптимізація процесу перемішування без розбризкування. 

 • шнеки для важких матеріалів

Використовуються для замішування піску, гравію чи густої речовини. При роботі з важкими матеріалами насадка повинна мати високі показники зносостійкості та витримувати великі навантаження. Тому шнек виготовляється з міцної нержавіючої сталі. 

Особливості вибору насадки для будівельного міксера

Частково якість замішування сумішей залежить від правильного вибору насадок вінчика для будівельних міксерів. Врахування основних технічних характеристик шнека може забезпечити якісне приготування речовини.

1.Призначення. Обираючи насадку для роботи з конкретним типом суміші, зверніть увагу на можливість експлуатації шнека до цієї речовини (на її склад і густину). Залежно від цього вибирають насадки з прямими, спіральними, протилежно направленими лопатями чи спеціальні шнеки для важких матеріалів. Якщо планується використовувати вінчик до різних будівельних сумішей, варто купити універсальну модель.

2.Тип хвостовика. Перед покупкою обов'язково слід ознайомитися з типом патрона обладнання, в якому працюватиме шнек. Після цього варто підібрати модель з потрібним типом хвостовика. Усього буває декілька типів хвостовика насадки:

 • ​​​​​​з різьбою 14 мм - використовується в патроні з різьбовим кріпленням (будівельні міксери);
 • шестигранник 8, 9 чи 10 мм під кулачковий патрон (професійні будівельні міксери, дрелі-міксери);
 • хвостовик під патрон SDS-Plus (перфоратор);
 • конус Морзе (конічний хвостовик).

3.Довжина. Стандартна довжина вінчика для міксера будівельного коливається в межах від 40 до 60 см. За потреби більшої довжини купують окремо подовжувач для шнека. Його максимальна довжина - до 40 см. Тобто разом з подовжувачем вдасться домогтися довжини насадки в 1 м. Цього достатньо для більшості робіт з розмішування сумішей.

4.Матеріал виготовлення. Вінчики виготовляються з пластику, нержавіючої сталі чи сплаву алюмінію. Основними відмінностями між ними є термін експлуатації та вартість. Найбільш якісними є вироби зі сталі. Оскільки вони не окислюються в агресивному середовищі та мають високі показники зносостійкості.

Купити вінчик для міксера будівельного можна в онлайн-магазині ТД «Укрсервіс». У наявності на сайті є моделі з різноманітним призначенням, довжиною та типами хвостовика. 

Часті питання

Залежно від суміші, з якою працюватиме міксер, розрізняють насадки:

 • зі спіральними лопатями - для бетону та шпаклівки;
 • з прямими лопатями - для герметиків, гіпсу, клею;
 • з протилежно направленими лопатями - для фарби та лаку;
 • для важких матеріалів - пісок, гравій тощо;
 • універсальні.

Важливими параметрами вибору насадки для будівельного міксера є тип шнека, довжина та розмір хвостовика. Крім того, варто звернути увагу також на матеріал виготовлення та виробника. 

Довжина насадки будівельного міксера може бути від 40 до 60 см. Обирається вона залежно від об'єму суміші та розмірів резервуара для замішування. Якщо потрібна більша довжина, варто купити подовжувач для шнека. Максимальна його довжина - 40 см.