Навісні генератори для трактора

Купити
Вихідна напруга: 380. 220 В
Призначення: для трактора
Рекомендована потужність ВОМ: 40 к.с
Частота обертання ВОМ: 428 об/хв
Кількість фаз: одна, три
Клас захисту: 23
Купити
Вихідна напруга: 380. 220 В
Призначення: для трактора
Рекомендована потужність ВОМ: 60 к.с
Частота обертання ВОМ: 428 об/хв
Кількість фаз: одна, три
Клас захисту: 23
Купити
Вихідна напруга: 380. 220 В
Призначення: для трактора
Рекомендована потужність ВОМ: 27 к.с
Частота обертання ВОМ: 428 об/хв
Кількість фаз: одна, три
Клас захисту: 23
Купити
Вихідна напруга: 380. 220 В
Призначення: для трактора
Рекомендована потужність ВОМ: 33 к.с
Частота обертання ВОМ: 428 об/хв
Кількість фаз: одна, три
Клас захисту: 23
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Валерій
Даний генератор придбали для фермерського господарства по перерахунку з урахуванням ПДВ , хочу відверто сказати ( ( надійний, потужний, AGROVOLT AV27 рекомендуємо! Вели в експлуатацію з трактором МТЗ 80, обертає без втрат потужності. Приєднували зерновий погрузчик , зерноочисну машину, промисловий калорифер, ДКУ. Дякуємо за пораду та миттєву доставку Гураш Аллі Василівні, менеджер iнтернет магазину.
Ляхов М.
Потужний. Це кращий варіант для таких фермерів, як я. Придбанням задоволений, виручає часто, з ним ніякі екстренні форс-мажори по електриці не страшні. Окупив себе за пару місяців.
Василий Трубников
Он мощный и очень экономичный. Помогает и выручает в самых непредвиденных аварийных ситуациях. Качество сборки достойное. По работе к генератору претензий никаких, только положительные аргументы. Рекомендую всем.
Глазунов Руслан
Оказался продуктивнее дизельного по той же стоимости. Дизель дает только 10 кВт на выходе, а этот - все 15 кВт. При аварийно-ремонтных казусах для нашей агрофирмы самое оно. Генератор отличный, к его работе никаких претензий.
Ляшевич Женя
Вибрав такий під свої потреби, задоволений цілком. Маючи в хазяйстві трактора, навіть не сумніваюсь, що це найкраща альтернатива резервного електропостачання. Генератор працює відмінно, виручає часто в аварійних ситуаціях, і на місці, і в полях.
Василь Тарчук
Купляв тут, удачно попав на знижку і акцію на карданний вал, дякую. Генератор працює на славу. На фермі підключаємо, коли світло відключають. Вдома теж ставили на пару з сусідом, коли поломався трансформатор. Підключались без фанатизму, генератор витримав, не виключався.
Григорій Ярошенко
Маємо такий генератор у своєму фермерському господарстві. Безвідмовний і незамінний апарат в умовах відключення електрики або поломки техніки за межами гаражу. Підтримує безперебійну роботу всієї необхідної техніки у корівнику, свинарнику, інкубаторах і курниках. Підключили до трактора, вивели на потріні обороти і працює. Проблем з ним немає.
Владислав Марков
Вещь конечно очень продуктивная. Дорогая, но того стоит. Электричество генерирует стабильное, проседаний никаких нет.
Семен Вікторович ФВГ Весна
Купували для робіт в полі, працює добре, гарна робоча конячка. Купуємо не вперше, тому отримали знижку, за що дівчаткам велике спасибі. Відбправили після олпати і вже за день отримали. Дякую
Дмитро Пастушенко
Я фермер. Часто потрібно проводити роботи там де немає електрики. Генератор потужний. Я довго шукав, порадили тут. Довольний як самим генератором так магазином. Генератор потужний.

Застосування електричних генераторів

Часто фермери чи фермерські господарства стикаються із проблемою обмеження доступу до електроенергії в екстремальних умовах. Виникає потреба у:

  • додатковому освітленні під час польових робіт,
  • підключення електроінструменту в полі або садовому господарстві,
  • зварювальні роботи в умовах "без розетки",
  • переносному живленні доїльних апаратів (коли зникає електрика),
  • підключення холодильного обладнання в аварійних випадках.

Виникає дилема: продовжувати обмежувати свої функціональні можливості; збільшувати термін польових та садових робіт за рахунок використання довоєнних технологій; продовжувати втрачати прибуток через перебої в електроживленні? Або купити генератор у нашому інтернет-магазині «Укрсервіс» - і вирішити безліч складних завдань.

Переваги навісних генераторів

Звичайні генератори, що працюють на бензині або дизелі - досить громіздкі і незручні в транспортуванні, а наявність власного двигуна збільшує їхню ціну. Такими генераторами зручніше користуватися в статичному режимі (тобто, щоб він працював на одному відведеному місці), але якщо у вас є трактор - альтернативним способом є покупка навісного генератора від ВОМ (вал відбору потужності), який є вирішенням завдання оптимального співвідношення ціни, якості, габаритності, зручності транспортування та економії часу.

Все що вам потрібно - це підключити його до валу відбору потужності трактора за допомогою кардана, та "вуаля", у вас є джерело змінного струму напругою 220В або 380В (залежно від моделі). Навісний генератор ВОМ досить дорогий товар, але він є незамінним для будь-якого аграрного чи сільгосп господарського підприємства, де збитки від відсутності світла можуть бути відчутнішими, порівняно з вартістю генератора на трактор.

Генератори FOGO Agrovolt

Укрсервіс пропонує генератори польської торгової марки FOGO, яка визнана одним із лідерів європейського ринку у цьому напрямку. Багаторічний досвід фахівців компанії допоміг зробити їхню продукцію надійною, довговічною, аргономічною та зручною у використанні. Наявність інверторного модуля для зварювання моделі AgroWeld ARC400TDC Sincro додає ще й функцію зварювального апарату.

Укрсервіс – офіційний імпортер в Україні

Модельний ряд варіюється від 15 кВА до 65 кВА. Вся продукція оригінальна та сертифікована. Укрсервіс, як офіційний імпортер AgroVolt, може здійснювати гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування всього модельного ряду тракторних генераторів.

Тому, якщо ви хочете позбавитися головного болю пов'язаного з електропостачанням в польових умовах або при аварійних ситуаціях, звертайтеся до наших фахівців – ми з радістю допоможемо підібрати генератор Агровольт саме під Ваші потреби.