Мотобури

Купити
Тип пристрою: Мотобур
Максимальний діаметр бура, см: 25
Максимальная длина бура, см: 80
Наявність бура в комплекті: Нет
Потужність двигуна, к.с.: 3.2
Об'єм паливного бака, л: 1,3
Немає в наявності Арт: 81764

28 591 грн.

Купити
Тип пристрою: Мотобур
Максимальний діаметр бура, см: 25
Максимальная длина бура, см: 250
Наявність бура в комплекті: Нет
Потужність двигуна, к.с.: 2.3
Об'єм паливного бака, л: 1
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Мотобури: характеристики приладу

Мотобур садовий - це спеціалізований пристрій, який застосовується у сфері будівництва, сільського господарства і ландшафтних робіт. Агрегати відрізняються досить компактними розмірами і високою продуктивністю. Виробники пропонують великий різновид дешевих і дорогих мотобурів.

Прилад найчастіше використовується для різання свердловин, колодязів, ям для забору, отворів для закладки фундаменту на палях. Також інструмент може стати в нагоді любителям риболовлі. З їх допомогою можна проробляти дірки в льоду.

Класифікація обладнання

Як правило, розрізняють два види інструменту: для буріння свердловин в ґрунті і в льоду. Для останньої категорії техніки характерний сильніший кут нахилу фрези. Завдяки цьому, ножі ефективніше чіпляються за гладку крижану поверхню. Ціна мотобурів для риболовлі нічим не відрізняється від приладів для ґрунту.

Незалежно від виду, всі апарати мають стандартну комплектацію. Вони складаються з двигуна, обладнаного ручним або електричним стартером, системи запалювання і повітряного охолодження, а також корпуса, на який винесені кнопки і перемикачі. Ціна ручного мотобура значно менше електричних аналогів. Проте, прилади з електричним стартером відрізняються більшою продуктивністю і не вимагають фізичних сил оператора.

Також всі представлені моделі діляться між собою по ширині лунок.

Апарати з діаметром свердління до 20 см. Це побутові моделі, які відрізняються економічністю, низьким рівнем шуму і вібрації, а також простотою в експлуатації. Їх застосовують для робіт по городу і дрібному будівництва на дачній ділянці.

До другого типу відносяться агрегати з шириною лунок до 50 см. Вони оснащені посиленими шнеками, здатними проробляти отвори в кам'янистих і глинястих ґрунтах. Потужність такого обладнання значно вища і, як наслідок, підвищується вартість професійних мотобурів.

Незалежно від моделі, на корпусі апарату розташовані рукоятки. Вони дозволяють утримувати обладнання в тому положенні, яке необхідно для буріння лунок.

Нюанси вибору приладу

При виборі обладнання для буріння необхідно знати, як правильно вибрати мотобур для льоду, а який — для землі. Під час покупки слід звертати увагу на:

  • Потужність. Виділяють прилади низької, середньої і підвищеної потужності. Перші підходять для рідкого використання, другі — для того різання отворів в м'якому ґрунті і льоду, а треті — для регулярної експлуатації на будівництві.
  • Витрата пального. Від даного показника залежить економічність обслуговування агрегату.
  • Ціна на мотобури для землі або льоду залежить від перерахованих вище показників.

Купити довговічний прилад в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» реалізує надійні і продуктивні прилади від відомих брендів Maruyama, SADKO, Vulkan, Echo. Торгова марка Вулкан є власним брендом компанії, тому в каталозі представлені кращі ціни на продукцію. Кваліфіковані менеджери підкажуть, який мотобур краще вибрати для стовпів, а який для льоду.