Водопостачання

Все для водопостачання дому

Система водопостачання – один з найголовніших елементів благоустрою будинку. Суть її роботи полягає в автоматизованому постачанні потрібного об'єму води, користувачеві необхідно лише придбати спеціалізоване обладнання, а потім просто періодично контролювати процес.

Види обладнання для водозабезпечення

Для ефективного функціонування система постачання води оснащується приладами і технічними пристроями, які забезпечують автоматичний або частково автоматичний режим експлуатації.

У каталозі ТД «Укрсервіс» можна вибрати:

  • Поверхневі та глибинні насоси для води. Поверхневі насосні пристрої використовують для відкачування води з джерел, глибина яких становить не більше 10 метрів. Глибинні насоси забезпечують підйом рідини з великої глибини, встановлюється в свердловинах, шахтних колодязях, технологічних ємностях. Купити водяний насос для криниці можна з глибиною підняття води 200 м.
  • Насосні станції. Це комплексні системи, які повністю підходять для організації автономного водопостачання. У ТД Укрсервіс можна купити насосні станції від провідних виробників за кращою ціною в інтернеті.
  • Гідроакумулятори – служать для підтримки тиску в напірній системі водопостачання. Захищають обладнання від гідроударів, і тим самим подовжує його термін служби. У каталозі доступні гідроакумулятори на 50, 80, 100 л.
  • Ємності. Призначені для зберігання запасів води. Придбати ємності можна на 10-5000 літрів.

Сучасний ринок пропонує різні моделі водяних насосів для перекачування брудної або чистої води, ціна яких залежить від функціонального оснащення приладу.

Як вибрати обладнання для водопостачання

Вибір обладнання для забезпечення приватного сектора водою безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей ділянки і джерела рідини. Тому при виборі пристроїв слід враховувати:

  • Обсяг водоспоживання. У першу чергу, потрібно визначитися, яку кількість води прилад повинен видавати за хвилину. Наприклад, для забезпечення водою сім'ї з 3 чоловік необхідно вибирати насос, який перекачує 10 літрів за 1 хвилину.
  • Розміри свердловини. Від цього критерію залежить безпосередньо вибір певної моделі.
  • Джерело води. Якщо вода в свердловині забруднена, то слід купувати насоси з фільтраційною системою.

Також не варто забувати, що ефективність водопостачання залежить від надійності труб.

Де купити водяний насос для дому

У ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент обладнання для комплексного забезпечення водою будинків, не підключених до централізованого водопостачання. Прилади дозволяють качати воду як з великої глибини, так і з поверхневих джерел. У каталозі представлені тільки якісні насоси для води, ціни на які варіюються, залежно від виробника. Постійним клієнтам компанії надаються персональні знижки.