Засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту

В будь-якій роботі, а особливо на виробництві, дуже важливо дотримуватися техніки безпеки. Це саме те, від чого залежить життя і здоров'я кожного співробітника. Засоби індивідуального захисту – обов'язковий атрибут працівників багатьох організацій, пов'язаних з ремонтом, будівництвом, роботою на складних і небезпечних підприємствах. купити ЗІЗ – значить убезпечити себе і своїх колег від можливих виробничих травм, а також від негативного впливу робочого середовища.

Переваги ЗІЗ

Сучасний спецодяг та інші захисні засоби відрізняються стильним дизайном і неймовірним зручністю. Вони максимально продумані в плані безпеки і комфорту. При цьому повністю відповідають необхідним характеристикам за рівнем захисту. Серед інших переваг варто відзначити:

  1. Універсальність (підходить для використання в самих різних галузях виробництва);
  2. Висока якість (відповідно до нормативних вимог);
  3. Функціональність;
  4. Зручність.

При виборі ЗІЗ варто приділити увагу кожному з перерахованих пунктів. По-перше, вони повинні бути зручними, по-друге, виготовленими з якісних, зносостійких матеріалів.

Різновиди спецзахисту

Головним призначенням ЗІЗ є захист людини, його органів і життєво важливих систем від можливих травм і негативного впливу виробничих факторів: біологічних, хімічних, фізичних, електричних. Виділяють наступні види засобів спецзахисту:

  • Для органів дихання;
  • Спецодяг;
  • Захисне взуття;
  • Для рук (рукавички з різними типами покриття);
  • Окуляри, щитки;
  • Для вух (навушники, беруші).

На безпеці економити не можна. Тому, при виборі ЗІЗ обов'язково довіряйте тільки перевіреним, надійним виробникам. Адже на кону найголовніше – життя і здоров'я людей.

ТД Укрсервіс – гарантія безпеки вашого виробництва

Інтернет магазин Укрсервіс пропонує купити засоби індивідуального захисту з можливістю доставки в будь-яке місто країни. У каталозі магазина представлені спецодяг, каски, окуляри, навушники, рукавички, респіратори та інші засоби захисту виробництва 3М, CERVA, VULKAN, Truper і багатьох інших виробників. Ми працюємо безпосередньо з цими торговими марками, тому пропонуємо найвигідніші умови для покупок. Замовляючи СПЕЦЗАХИСТ в ТД Укрсервіс, ви можете бути впевнені в її якості, надійності і високих характеристиках.