Пневмообладнання

Використання пневмоінструментів на автосервісіПневматичні інструменти – це сучасне високотехнологічне обладнання, яке працює за рахунок тиску стисненого повітря. Вони дозволяють суттєво підвищити швидкість роботи, заощадивши сили і енергію на виконання складних процесів. Сьогодні важко уявити сучасну автомайстерню або СТО без пневмоинструментов. Вони також знаходять широке застосування в повсякденному житті кожного чоловіка

Чому пневмоінструменти краще ручних або електричних аналогів?

Користь і достоїнства пневмоінструментів складно переоцінити. Ті, хто одного разу  спробував працювати з ними, вже не захочуть повернутися до ручних або електричних пристроїв.

Серед головних переваг приладів даного типу варто відзначити:

  1. Екологічність, відсутність шкідливих викидів;
  2. Доступність і легкість роботи;
  3. Міцність, довговічність;
  4. Безпека, захист від перевантажень і можливого замикання;
  5. Зручність, легкість використання;
  6. Різноманітність техніки по виду і призначенню.

За рахунок роботи від компресора пневмоінструменти можуть легко справлятися з завданнями різної складності. На додаток до всього, великий асортимент дозволяє вибрати пристрої практично для всіх сфер нашої життєдіяльності.

Типи пневматичних інструментів

Можливості інструмента безпосередньо залежать від його класу. Згідно з цим критерієм бувають:

  • професійні пневматичні інструменти (відрізняються максимальною продуктивністю і потужністю, підходять для застосування на виробництві, наприклад, пневмоінструменти для СТО).
  • побутові (підійдуть для домашнього використання).
  • напівпрофесійні (універсальні, тому представлені в дуже широкому модельному ряду).

Ціна пневмообладнання зумовлюється показниками його потужності, продуктивності, приналежності до певного класу. Зрозуміло, що професійні інструменти коштують дорожче. Однак це повністю виправдано їх високою якістю та надійністю. Якщо ви шукайте дійсно хороший інструмент, будьте уважні: остерігайтеся підробок і довіряйте тільки перевіреним магазинам.

Купити пневмообладнання в один клік: швидко, недорого, з доставкою по Україні

ТД Укрсервіс пропонує вам широкий асортимент якісних пневматичних інструментів за цінами від виробника. Весь товар сертифікований, з гарантією. У нас ви знайдете тільки найцікавіші і вигідні пропозиції від провідних торгових марок: пневмогайкокрути и пневмотакери, пневмошліфмашини, пневмотріскачки, блоки подготовки повітря, компресори, а також багато іншого для побутового та професійного застосування. Серед брендів варто відзначити  Mighty Seven.

Пневмоінструменти від ТД Укрсервіс – це надійність, перевірена роками. Довіртеся справжнім професіоналам, і ми обов'язково підберемо для вас ідеальну комбінацію за ціною і якістю, надамо консультації, допоможемо визначитися з вибором і в найкоротші терміни доставимо замовлення в будь-який куточок нашої країни.