Кліматична техніка

Котли для опалення квартири, будинку: особливості та характеристики

Одне з головних питань, яке постає перед власниками приватних будинків, заміських комплексів або квартир, не підключених до системи централізованого опалення, — як забезпечити приміщення якісною системою обігріву? На щастя, сучасний ринок пропонує споживачам купити якісне обладнання для водяного, електричного і газового опалення, яке буде повністю відповідати їхнім вимогам.

Види опалювальних систем

Опалювальними системами передбачені різні варіації і модифікації, які визначаються видом нагрівальних елементів і котлів. Серед представлених в каталозі ТД Укрсервіс конструкцій можна виділити основні категорії опалювальних систем:

  • Газові котли для індивідуального опалення. Відноситься до найпростіших і функціональних систем. Тим не менш, вона вимагає наявності поруч із будинком газової магістралі.
  • Твердопаливні котли. Опалювальний пристрій, виконаний зі сталі або чавуну, який виділяє теплову енергію в процесі горіння твердого палива. Управління відбувається вручну або за допомогою електронних елементів. Ціни на котли для опалення на дровах, вугіллі або торфі залежить від виробника.
  • Конвектори. Це прилади, в яких тепле повітря, нагріте контактом із теплоносієм, піднімається нагору і витісняє холодне. Ціна електричного конвектора залежить від функціональності пристрою.

Також в інтернет-магазині Укрсервіс можна купити електричні водонагрівачі за доступною ціною.

Як вибрати систему опалення

До установки кожного виду нагрівального приладу висуваються певні вимоги. Тому для того, щоб купити ефективне обладнання для обігріву будинку та води, слід розібрати критерії його вибору:

  • Тип будинку. Усі домівки прийнято розділяти на будинки сезонного і постійного проживання. Матеріали, з яких побудовані дачні будиночки, не розраховані на високий тепловий опір, тому для їх обігріву буде достатньо встановити електричне або пічне опалення. Для квартир або заміських будинків постійного проживання, де необхідно забезпечити не тільки обігрів приміщення, а й постійне водопостачання, доцільно встановлювати обігрівачі водяного типу.
  • Джерело теплової енергії. Найбільш поширений вид палива — це газ, а найзручніший — електрика.

Система опалення будинку повинна створювати комфортні умови для проживання. Вона повинна відповідати ряду вимог — швидке створення і підтримання заданого температурного режиму, рівномірність обігріву та безпека.

Де купити хороший обігрівач для дому

Торговий дім «Укрсервіс» пропонує широкий вибір обладнання для опалення квартир та котеджів від провідних світових виробників. Для всіх представлених моделей характерна якість і довговічність. Інтернет-магазин є офіційним імпортером брендів, тому клієнти мають можливість придбати обігрівачі для дому за найкращою ціною.