Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину «e-ukrservice.com» (дал. Інтернет-магазин): гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Магазин не несе відповідальності за використання зазначених даних, отриманих сторонніми особами в результаті злому (крадіжки) сайту Магазину / серверів, на яких розміщений магазин або приміщень, де розміщені служби магазину. При цьому Магазин робить всіх залежних від нього заходів для забезпечення збереження персональних даних клієнтів.

Інтернет-магазин забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.

Крім усього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижки і бонуси.

Співробітники інтернет-магазину ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

  1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є власністю інтернет-магазину. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
  2. На сайті інтернет-магазину можуть перебувати посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет магазин не несе жодної відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

  1. Інтернет-магазин гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
  2. У певних обставинах інтернет-магазин може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде, використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
  3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Рахунок".
  4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
  5. Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології недоступні деякі можливості кошика, а також історії переглянутих Вами товарів.
  6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
  7. Цим Ви підтверджуєте свою згоду для використання Продавцем / або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, з метою визначених Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії. Відповідно до статті закону України «Про захист персональних даних» даний згода може бути відкликане тільки за умови письмового повідомлення не менш ніж за 5 календарних днів до передбачуваної дати припинення використання персональних даних. Порядок обробки персональних даних: обробка персональних даних відбувається протягом 5 діб після оформлення замовлення.