Навісні генератори для трактора FOGO

Купити
Вид палива: вал відбору потужності
Комплектація: Картонна коробка
Країна торгової марки: Немає даних
Особливості:
Купити
Номінальна потужність, кВт: 14.4
Потужність номінальна 1 фаза, кВт: 7.2
Призначення: для трактора
Клас: професійний, промисловий
Потужність номінальна 1 фаза, кВА: 7.2
Потужність номінальна 3 фази, кВт: 14.4
Купити
Номінальна потужність, кВт: 17.6
Потужність номінальна 1 фаза, кВт: 8.8
Призначення: для трактора
Клас: професійний, промисловий
Потужність номінальна 1 фаза, кВА: 8.8
Потужність номінальна 3 фази, кВт: 17.6
Купити
Номінальна потужність, кВт: 21.6
Потужність номінальна 1 фаза, кВт: 10,8
Призначення: для трактора
Клас: професійний, промисловий
Потужність номінальна 1 фаза, кВА: 10.8
Потужність номінальна 3 фази, кВт: 21.6
Купити
Номінальна потужність, кВт: 30.4
Потужність номінальна 1 фаза, кВт: 15.2
Призначення: для трактора
Клас: професійний, промисловий
Потужність номінальна 1 фаза, кВА: 15.2
Потужність номінальна 3 фази, кВт: 30.4
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Валерій
Даний генератор придбали для фермерського господарства по перерахунку з урахуванням ПДВ , хочу відверто сказати ( ( надійний, потужний, AGROVOLT AV27 рекомендуємо! Вели в експлуатацію з трактором МТЗ 80, обертає без втрат потужності. Приєднували зерновий погрузчик , зерноочисну машину, промисловий калорифер, ДКУ. Дякуємо за пораду та миттєву доставку Гураш Аллі Василівні, менеджер iнтернет магазину.
Ляхов М.
Потужний. Це кращий варіант для таких фермерів, як я. Придбанням задоволений, виручає часто, з ним ніякі екстренні форс-мажори по електриці не страшні. Окупив себе за пару місяців.
Василий Трубников
Он мощный и очень экономичный. Помогает и выручает в самых непредвиденных аварийных ситуациях. Качество сборки достойное. По работе к генератору претензий никаких, только положительные аргументы. Рекомендую всем.
Глазунов Руслан
Оказался продуктивнее дизельного по той же стоимости. Дизель дает только 10 кВт на выходе, а этот - все 15 кВт. При аварийно-ремонтных казусах для нашей агрофирмы самое оно. Генератор отличный, к его работе никаких претензий.
Ляшевич Женя
Вибрав такий під свої потреби, задоволений цілком. Маючи в хазяйстві трактора, навіть не сумніваюсь, що це найкраща альтернатива резервного електропостачання. Генератор працює відмінно, виручає часто в аварійних ситуаціях, і на місці, і в полях.
Василь Тарчук
Купляв тут, удачно попав на знижку і акцію на карданний вал, дякую. Генератор працює на славу. На фермі підключаємо, коли світло відключають. Вдома теж ставили на пару з сусідом, коли поломався трансформатор. Підключались без фанатизму, генератор витримав, не виключався.
Григорій Ярошенко
Маємо такий генератор у своєму фермерському господарстві. Безвідмовний і незамінний апарат в умовах відключення електрики або поломки техніки за межами гаражу. Підтримує безперебійну роботу всієї необхідної техніки у корівнику, свинарнику, інкубаторах і курниках. Підключили до трактора, вивели на потріні обороти і працює. Проблем з ним немає.
Микола
Купили кардан тут. Якісний вал, обслуговування нормальне тут. Довіряти можна.
Владислав Марков
Вещь конечно очень продуктивная. Дорогая, но того стоит. Электричество генерирует стабильное, проседаний никаких нет.
Дмитро Пастушенко
Я фермер. Часто потрібно проводити роботи там де немає електрики. Генератор потужний. Я довго шукав, порадили тут. Довольний як самим генератором так магазином. Генератор потужний.
Семен Вікторович ФВГ Весна
Купували для робіт в полі, працює добре, гарна робоча конячка. Купуємо не вперше, тому отримали знижку, за що дівчаткам велике спасибі. Відбправили після олпати і вже за день отримали. Дякую

Навісний тракторний генератор AgroVolt від FOGO - обладнання, яке є порівняно новим на ринку України. Але популярність генераторів ВВП зростає швидкими темпами завдяки можливостям: за допомогою агрегату можна забезпечити електропостачання об'єкта навіть в екстремальних умовах. Застосовуються генератори AgroVolt з успіхом у сільському господарстві: агротехнічні та інші фермерські завдання обладнання допомагає виконувати у рази більш ефективно та швидко. Вироблення електроенергії, підключення електрообладнання та електроінструменту – генератор AgroVolt від FOGO надійна та якісна техніка, яка в деяких ситуаціях здатна буквально врятувати ситуацію.

У сільському господарстві навісні генератори від ВВП можуть бути використані в польових умовах для забезпечення електроенергією інструменту, необхідного для ремонту сільгосптехніки. Підключення доїльних апаратів, перекачування рідини, забезпечення струмом транспортної стрічки для відведення продуктів життєдіяльності ВРХ і т.д. Тобто навісний генератор на трактор необхідний у галузях, де аварійне відключення електрики просто так проігнорувати не вдасться.

Генератори навісні Fogo можна купити в Україні на e-ukrservice.com. Ми є офіційним імпортером продукції ТМ FOGO на території України. Вартість генераторів ВВП у нашому електронному каталозі є лояльною. Також компанія Укрсервіс забезпечує повне сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання на майданчику власного сервісного центру. В асортименті завжди в наявності тільки найзатребуваніші та найнадійніші моделі тракторних генераторів ТМ FOGO.

Як купити навісний генератор, на що слід звернути увагу

Основною вимогою є відповідність характеристик трактора вимогам генератора ВВП

 • Кількість оборотів валу відбору потужності (ВВП).
 • Показники потужності двигуна трактора (к.с.).
 • Показники потужності ВВП.

Навісні тракторні генератори зазвичай використовують, коли потрібно забезпечити живлення обладнання на 380 Вольт, але це не виключає можливість підключення приладів та електроінструментів на 220 Вольт. Виробником рекомендується використовувати не більше одного виходу для підключення: або 220 Вольт або 380 Вольт.

Переваги використання

 • Універсальність.
 • Доступність.
 • Надійність.
 • Ремонтопридатність.

Виробник FOGO (Польща) займається конструюванням та випуском тракторних генераторів вже більше 20 років, тому напрацювання у цій сфері вже давно є надійним фундаментом бренду.

Особливості поставки та конструкції

 • Надійний альтернатива Sincro (Італія).
 • Дифреле – захист від витоку струму.
 • Двополюсний вимикач.
 • Автовимикач, який спрацьовує при критичному зниженні напруги.
 • Лічильник мотогодин.
 • Дисплей контролю робочих параметрів генератора
 • Захищені розетки.
 • Захисний чотириполюсний автомат.
 • Генератор заправлений олією для редуктора.
 • Карданний вал не входить у комплектацію і докуповується окремо.

Купити генератори навісні Fogo з доставкою по Україні.

Компанія Укрсервіс є офіційним імпортером AgroVolt в Україні. Ми надаємо можливість купити тракторний навісний генератор AgroVolt від ТМ FOGO за найлояльнішою вартістю на ринку. Гарантовано допомогу у підборі оптимальної моделі, доставка в будь-який регіон країни, а також повне сервісне обслуговування обладнання.