1
3
Безкоштовна
доставка

Опис Ключ комбінований King Tony 1071 65 мм

Ключ комбінований King Tony 1071 65 мм - слюсарний інструмент, для роботи з різьбовими з'єднаннями із зовнішнім профілем, наприклад гайками або болтами. Ключ з одного боку має ріжкову головку, а з іншого – накидну 12-гранну. Така форма дозволяє зручно працювати з кріпленнями, які мають як 6-гранний, так і 12-гранний профіль.

Призначення: набір гайколомів King Tony призначений для використання в домашніх умовах, у сервісних центрах, СТО та в промисловості.

Особливості набору інструментів King Tony:

Якісні матеріали

Ключі King Tony серії 1070 виготовляється з хром-ванадієвого сплаву і мають зовнішнє покриття хромом. Таке рішення дозволяє в рази збільшити ударну стійкість, стійкість до деформації та корозії.

Універсальність

Комбінований ключ King Tony 65 мм розроблений професіоналами для широкого спектру завдань, тому застосовується для ремонту вантажівок, автобусів та іншої важкої техніки. Обидві головки ключа мають нахил 15°, що дає більший доступ до кріплення під час роботи.

Надійність

Інструмент King Tony є професійним та відповідає міжнародним стандартам якості, таким як ISO та DIN.

В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорого 65 мм комбінований ключ. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ King Tony в Україні. Вся продукція сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Якщо Вам потрібен ключ King Tony 1071 для будинку або СТО і Вас цікавлять характеристики інструментів, менеджери нададуть якісну консультацію.

 

Характеристики Ключ комбінований King Tony 1071 65 мм

Вид ключа комбинированный
Розмір ключа 65
Довжина ключа, мм 665

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

2 218 грн.
Виберіть размір!
Купити