1
3
Безкоштовна
доставка

Опис Ключ ріжковий King Tony 1900 41*46 мм

Ключ ріжковий King Tony 1900 41*46 мм - слюсарний інструмент, для роботи з різьбовими з'єднаннями із зовнішнім профілем, наприклад гайками або болтами. Ключ з одного боку має ріжкову головку на 41 мм, з другого - на 46 мм. Така форма дозволяє зручно працювати з 2 видами кріплення, які мають як 6-гранний профіль.

Призначення: ключ King Tony призначений для використання в домашніх умовах, у сервісних центрах, СТО та в промисловості.

Особливості інструментів King Tony:

Якісні матеріали

Ключі King Tony серії 1900 виготовляється з хром-ванадієвого сплаву і мають зовнішнє покриття хромом. Таке рішення дозволяє в рази збільшити ударну стійкість, стійкість до деформації та корозії.

Універсальність

Ріжковий ключ King Tony 41*46 мм розроблений професіоналами для широкого спектру завдань, тому застосовується для ремонту вантажівок, автобусів та іншої важкої техніки. Обидві головки ключа мають нахил 15°, що дає більший доступ до кріплення під час роботи.

Надійність

Інструмент King Tony є професійним та відповідає міжнародним стандартам якості, таким як ISO та DIN.

В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорого ріжковий ключ 41*46 мм. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ King Tony в Україні. Вся продукція сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Якщо Вам потрібен ключ King Tony 1900 вдома або СТО і Вас цікавлять характеристики інструментів, менеджери нададуть якісну консультацію.

 

Характеристики Ключ ріжковий King Tony 1900 41*46 мм

Вид ключа рожковый
Розмір ключа 41*46
Довжина ключа, мм 430

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

1 395 грн.
Виберіть размір!
Купити