Опис Культиватор Al-Ko MH 350-4 (112644) бензиновий, 2.3 к.с.


  • Компактний невеликий мотокультиватор для розпушування ґрунту та підготовки до посіву
  • Легкий, маневрений мотокультиватор потужністю 1,7 кВт, вагою всього 26 кг - ідеально підходить для менших площ
  • 4 активних розпушувальних ножа з робочою шириною 35 см для легкого розпушування
  • 3-ступінчасте регулювання гальмівної шпори для встановлення правильної робочої глибини
  • Дуже міцна черв'ячна передача на масляному картері, що приводиться в рух за допомогою V-ременя
  • Потужні помічники в садово-городньому господарстві наші мотокультиватори вражають активними розпушувальними ножами, потужними двигунами та ергономікою для головного оператора.

Мотокультиватор AL-KO MH 350-4 - легкий серед мотокультиваторів

Мотокультиватор MH 350-4 - Ваш спритний, маневрений помічник для ефективного використання часу у Вашому саду. Це підтверджує порівняльне тестування мотокультиваторів у 2018 році на спеціалізованому порталі Expertentesten.de, в рамках якого мотокультиватор MH 350-4 від AL-KO зміг забезпечити собі 2 місце серед учасників тестування з оцінкою 1,2.

Незалежно від обробітку, культивування чи розпушування ґрунту за допомогою мотокультиватора AL-KO MH 350-4 Ви підготуєте грунт перед посівом, розпушите його та включите поживні речовини та добрива в грунт. Легкий і маневрений мотокультиватор MH 350-4 - ідеальний помічник, особливо для садівників-любителів. Тож обробіток ґрунту проходить легко і без втоми.


Технічні характеристики мотокультиватора AL-KO MH 350-4

За допомогою мотокультиватора MH 350-4 розпушування невеликих площ не є проблемою. З робочою шириною 35 см Ви можете дістатися до кожного куточка Вашого саду. Різниця між навантаження на роботу мотокультиватора в порівнянні з ручною роботою з лопатою величезна.

Оскільки активно працюючі, спеціально відформовані ножі розроблені спеціально для дрібного розпушування ґрунту - і з його двигуном потужністю 1,7 кВт, пристрій початкового рівня, який важить всього 26 кг, має необхідну силу тяги. Ергономічна ручка безступінчасто регулюється по висоті та складається для транспортування. За допомогою 3-ступінчастого регулювання гальмівної шпори Ви можете регулювати робочу глибину за власним побажанням. Ергономічні елементи управління в поєднанні з малою вагою полегшують Вам роботу з MH 350-4 в будь-якому положенні, на звивистих ділянках, на підйомах і схилах. Транспортне колесо забезпечує більш зручне пересування з місця на місце. Крім того, високоякісний кожух ножів мотокультиватора, виготовлений з міцного сталевого листа, захищає оператора від каміння та ґрунту, що летить навколо під час роботи.


Купити мотокультиватор AL-KO MH 350-4

Ви можете придбати мотокультиватор MH 350-4 у нашому інтернет-магазині ТД Укрсервіс. Зверніть увагу на додаткові аксесуари, які легко міняти для мотокультиваторів AL-KO: плуг-підгортальник, транспортні та приводні колеса.


Переваги

► ЩЕ БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ

Випадковий запуск ножів мотокультиватора блокується важелем безпеки.

► ЕРГОНОМІЧНІСТЬ У РОБОТІ

Рукоятка, що регулюється індивідуально під зріст людини, забезпечує ще більше комфорту під час роботи. Функція поворотної рукоятки (модель MH 5001 R) дає можливість працювати, не наступаючи на вже оброблену поверхню.

► ПУХКИЙ ҐРУНТ

Особлива форма ножів у комбінації з потужним двигуном гарантують ефективну обробку до пухкого ґрунту.


 

Характеристики Культиватор Al-Ko MH 350-4 (112644) бензиновий, 2.3 к.с.

Тип культиватора Бензиновий
Потужність двигуна, к.с. 2.3
Ширина обробки, см 35
Глибина обробки, см 25
Тип редуктора Червячний
Кількість передач 1 вперед
Тип двигуна 4-тактний
Потужність двигуна, Вт 1700
Об'єм двигуна, куб.см 139
Обсяг паливного бака, л н/д
Кількість фрез 4
Вага культиватора, кг 26
Комплектація фрези
Країна торгової марки Німеччина
Особливості

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

15 999 грн.
Виберіть размір!
Купити