1
3
Sale
-23%

Опис Болгарка DeWalt DWE4057 мережева, 0.8 кВт, 125 мм (DWE4057)

Болгарка DeWalt DWE4057 - електричний мережевий інструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т.д. Кутова шліфмашина DWE4057Здатна працювати з відрізними і зачисними колами, чашками діаметром до 125 мм. Представлена модель обладнана електродвигуном з споживаною потужністю 800 Вт, що дозволяє видавати 11800 оборотів за хвилину на холостому ходу.

Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в побутових умовах, в процесі монтажних і демонтажних робіт.

Переваги кутової шліфмашини DeWalt DWE4057

Професійна серія інструментів

DeWALT DWE4057 має потужний щітковий двигун на 800 Вт, що дозволяє їй працювати в постійному режимі з великими навантаженнями. Вбудований захист No-volt виключає випадковий запуск інструменту після перебоїв в роботі електромережі. Вага шліфмашини складає всього1,9 кг, що є найкращим показником в класі.

Продумана конструкція

У кутовій шліфмашині DWE4057 редуктор двигуна виготовляється з міцного і легкого сплаву алюмінію, що значно полегшує інструмент. Завдяки матеріалам, тепло розсіюється більш ефективно і болгарка не перегрівається при довгій роботі. Редуктор має низький профіль, що дає вільний доступ інструменту до роботи в обмеженому просторі.

Підвищена безпека

У болгарку DeWalt DWE4057Були внесені поліпшення, які значно збільшують надійність інструменту і ще більше захищають механізм. У конструкції використовуються посилені кулькові підшипники з повним пилозахистом. Також обмотка в двигуні покрита спеціальним епоксидним матеріалом, яким захищає від агресивного впливу продуктів різання. Початок роботи здійснюється плавно, без стандартних ривків, завдяки електронному управлінню двигуном.

Стандартна комплектація:

  • Болгарка DeWalt DWE4057- 1 шт
  • Защиный кожух - 1 шт.
  • Багатопозиційна бічна рукоятка-1шт
  • Внутрішній фланець-1 шт
  • Зовнішній фланець-1 шт
  • Ключ для заміни кола-1 шт

Характеристики Болгарка DeWalt DWE4057 мережева, 0.8 кВт, 125 мм (DWE4057)

Джерело живлення мережа
Споживана потужність, Вт 800
Діаметр диска, мм 125
Кількість оборотів, об / хв 11800
Різьба шпинделя М14
Регулювання обертів немає
Наявність плавного пуску так
Безключова заміна диску немає
Тип двигуна щітковий
Рівень шуму при роботі, дБ 101
Вага шліфмашини, кг 1.9
Комплектація картонна коробка
Країна торгової марки США
Особливості

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

2 928 грн. 3 791 грн.
Виберіть размір!
Купити