1
3

Опис Болгарка Makita GA9020SF мережева, 2.2 кВт, 230 мм (GA9020SF)

Болгарка Makita GA9020SF- електричний мережевий інструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т.д. можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструменту і характеристик робочого кола. Представлена модель обладнана електродвигуном з споживаною потужністю 2200 Вт, що дозволяє працювати з колами до 230 мм і видавати 6600 оборотів за хвилину на холостому ходу.

Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в побутових умовах, в процесі монтажних і демонтажних робіт.

Переваги кутової шліфмашини Makita GA9020SF

Професійне обладнання

Болгарка Makita GA9020SF Призначається для постійної роботи на виробництві або будівництві. Завдяки підвищеній потужності колекторного двигуна на 2200 Вт забезпечується високий крутний момент, що дозволяє різати і шліфувати метали великої товщини. Шліфмашина здатна обробляти звичайну і високолеговану сталь, кольорові метали, камінь і пластик.

Надійність конструкції

Корпус шліфмашини Makita GA9020SF Має компактні габарити, що дозволяє працювати в обмеженому просторі. Болгарка обладнується системою плавного запуску і муфтою зчеплення Super-Joint-Syste M. завдяки такому пристрою при роботі значно зменшуються ривки і вібрації, а також додатково усувається ефект зворотного удару інструменту. Внутрішнє компонування механізмів також має додатковий захист. Редуктор і ротор мотора укладені в надійному корпусі з литого алюмінію. Обмотка двигуна і підшипники заливаються спеціальним епоксидним матеріалом, що забезпечує повну безпеку від попадання абразивного пилу всередину при різанні металу.

Стандартна комплектація:

  • Кутова шліфмашина Makita GA9020SF
  • Бічна рукоятка
  • Ключ
  • Упаковка

Характеристики Болгарка Makita GA9020SF мережева, 2.2 кВт, 230 мм (GA9020SF)

Джерело живлення мережа
Споживана потужність, Вт 2200
Діаметр диска, мм 230
Кількість оборотів, об / хв 6600
Різьба шпинделя М14
Регулювання обертів немає
Наявність плавного пуску так
Безключова заміна диску немає даних
Тип двигуна щітковий
Рівень шуму при роботі, дБ 100
Вага шліфмашини, кг 5.8
Комплектація картонна коробка
Країна торгової марки Японія
Особливості

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

5 395 грн.
Виберіть размір!
Купити