Мастила, пасти для зварювання

Купити
Призначення: проти налипання металу
Тип: паста
Купити
Призначення: проти налипання металу
Тип: спрей
Купити
Призначення: для охолождення
Тип: рідина
Купити
Призначення: проти налипання металу
Тип: рідина
Немає в наявності Арт: 51241

2 503 грн.

Купити
Призначення: проти налипання металу
Тип: рідина
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Рідини, пасти, спреї для зварювальних робіт

Зварювальні роботи пов'язані з багатьма труднощами. Найчастіше зварникам доводиться працювати в обмеженому просторі при високих температурах. Додаткову незручність доставляє необхідність очищення заготовки та інструменту від пригорілих крапель розплавленого металу.

Для того, щоб процес зварювання став простішим, будівельний ринок пропонує спеціальні речовини, які забезпечують:

  • мінімізацію появи дефектів на деталях, таких як застиглих дрібних крапель і нагару;
  • покращення зовнішнього вигляду заготовок і металоконструкцій;
  • захист сопла, наконечників, які страждають під час дугового зварювання та зварювання напівавтоматом у середовищі захисних газів;
  • стабілізацію температурного режиму експлуатації пальника.

Таким чином, спеціальна зварювальна хімія сприяє підвищенню якості виконання деталі і продовжує термін служби зварювальних апаратів.

Види хімічних засобів для зварювання

Для того щоб уникнути налипання крапель розплаву металу на деталь або елементи агрегату можна використовувати такі види мастил:

  • Паста проти налипання зварювання. Даний засіб не містить силікону. Паста є економічною, її достатньо просто наносити на поверхню. Купити пасту проти налипання під час зварювання можна для захисту елементів конструкції пальника зварювального апарату від утворення нальоту в результаті розбризкування розплавленого металу. Засіб утворює на поверхні захисне покриття, завдяки чому знижується необхідність частої заміни частин приладу для зварювання.
  • Антипригарний спрей. Це засіб, який випускається у вигляді аерозолю. Купити спрей проти пригоряння можна для забезпечення безпечної роботи зі зварювальним апаратом, а також для продовження терміну його служби. Його потрібно наносити на деталі пальника безпосередньо перед початком роботи. Більш того, речовину можна наносити на поверхню деталей, що зварюються. Вона утворює захисну плівку завтовшки в середньому 2-3 мкм, яка дозволяє ефективно працювати протягом 3-4 годин. Ціна антипригарних спреїв залежить від виробника.
  • Рідина на водній основі. Діє відразу після нанесення протягом декількох годин, навіть після висихання. Володіє також знежирюючим ефектом. Купити рідину проти зварювальних бризок можна для різних металічних поверхонь, в тому числі для нержавійки або оцинкованої сталі.

Пастою оброблюють деталь або пальник в гарячому стані, тоді як спреї наносяться тільки на холодні елементи.

Купити рідини, пасти, спреї для зварювальних робіт в Україні

У ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент антипригарних засобів. У каталозі представлені доступні ціни на рідини, пасти, спреї від зварювальних бризок.