24
15
15
Безкоштовна
доставка

Опис Ключ редукторний King Tony 3488A03MP 1"+ головки

Ключ редукторний King Tony 3488A03MP - комплект інструментів, який включає 5 предметів, оптимально підібраних для професійної роботи вдома, в майстерні або СТО при ремонті. У набір входять мультиплікатор з коефіцієнтом 47: 1, рукоятка до нього, подовжувач, а також головки 32 мм і 33 мм. Комплект поставляється в кейсі з ударостійкого пластику, який захищає інструмент від пошкоджень.

Призначення: набір гайколомов King Tony призначений для використання в домашніх умовах, в сервісних центрах, СТО і в промисловості.

Особливості набору інструментів King Tony:

Якісні матеріали

Корпус набору King Tony 3488A03MP виготовляється з хром-молібденового сплаву і покритий фосфатним чорнінням. Таке рішення дозволяє в рази збільшити ударну стійкість механізму і надовго збільшує працездатність.

Універсальність

Редукторний ключ King Tony розроблений професіоналами для широкого спектра задач, тому застосовується для ремонту вантажівок, автобусів та іншої важкої техніки. В процесі роботи інструмент в 47 разів здатний збільшити початкове зусилля користувача, аж до 4700 Нм.

Надійність

Інструмент King Tony є професійним і відповідає міжнародним стандартам якості, таким як ISO та DIN.

До складу набору інструментів 9TD064 входять:

  • ключ редукторний
  • рукоятка
  • подовжувач
  • головка 1 "32 мм
  • головка 1 "33 мм

В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорого набір для монтажу коліс. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ King Tony в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється безпосередньо від виробника. Якщо Вам потрібен комплект King Tony 3488A03MP будинку або СТО і Вас цікавлять характеристики інструментів, менеджери нададуть якісну консультацію.

Характеристики Ключ редукторний King Tony 3488A03MP 1"+ головки

Тип набору для монтажа колес
Кількість предметів, шт 5
Інший інструмент мультипликатор, удлинитель, головки

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

5 007 грн.
Виберіть размір!
Купити