Додавайте цікаві товари в список бажань, діліться і обговорюйте їх з колегами та друзями
Додавайте що цікавлять вас товари для порівняння і вибрати кращу
Готівкою,Безготівково (з ПДВ та без ПДВ),закупки та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Накладний платіж
GTM JN 508 - промисловий пилосмок для прибирання сухого та вологого сміття, а також збору води. Сертифікований для роботи з пилом класу L. Працює від побутової електромережі з напругою 220 В. Його контейнер виготовлено з нержавіючої сталі та має ємність 30 літрів чого достатньо для поглинання грубого або дрібного сміття.
Конструкція пилосмока дозволяє підключати до нього електроінструмент для збору сміття прямо під час роботи. Максимальна потужність інструменту може становити 2000 Вт.
Пилосмок має можливість роботи в 3 режимах: з мішком, без мішка і з водяним фільтром.. Пилосос комплектується якісним HEPA-фільтром. Є вбудована система напівавтоматичного очищення фільтра.
Пилосмок GTM JN 508 поставляється в картонній упаковці з набором аксесуарів для прибирання.
Написати відгук
1 599 грн. 1 912 грн.
549 грн.
6 820 грн. 7 578 грн.
1 399 грн.
909 грн.
25 грн. 36 грн.
204 грн. 220 грн.
125 грн.