Пили садові

Купити
Довжина леза, мм: 330
Купити
Довжина леза, мм: 330
Купити
Довжина леза, мм: 400
Купити
Довжина леза, мм: 330
Купити
Довжина леза, мм: 330
Купити
Довжина леза, мм: 240
Купити
Довжина леза, мм: 300
Купити
Довжина леза, мм: 400
Купити
Довжина леза, мм: 330
Немає в наявності Арт: 80753

1 444 грн.

Купити
Довжина леза, мм: 330
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Пили садові: основні технічні характеристики

Садові пили широко використовуються в дачному та садовому господарстві, столярному ремеслі. Їх особлива конструкція дозволяє відрізати гілки дерев діаметром до 3 см.

Основними перевагами ручних садових пилок є:

  • наявність «густих» зубів різної форми та розміру в залежності від призначення;
  • вигнута форма полотна, яка дозволяє забезпечити комфортну роботу;
  • різноманітні форми рукояток.

Рукоятки виготовляють з дерева, металу або пластику. Ріжуче полотно виготовляється з високовуглецевого нікельованого або хромованого металу. Довжина полотна ручних садових пилок коливається від 240 до 400 мм. 

Класифікація садових пилок

Конструкція садових пилок є достатньо примітивною. Вона складається зі зручної рукоятки та ріжучого полотна. У залежності від типу конструкції садові пили поділяють на:

  • Складні пили. Основною перевагою даного типу є наявність функції зміни кута ріжучого полотна. Такі моделі оснащуються спеціальним фіксатором.
  • Пили, що не складаються, зазвичай комплектуються чохлами, які служать для безпечного користування транспортування та зберігання інструменту.
  • Заточування пилки проводиться за спеціальною технологією, яка забезпечує гостроту всіх граней прибору на довгий термін. При повторному заточуванні не використовується метод розведення зубців. 

Критерії вибору садової пили

При покупці ручної садової пили в першу чергу необхідно визначитися з її призначенням: для спилювання товстих гілок, підпилювання кущів, для столярної справи тощо.

Необхідно звернути увагу на:

  • Зубці – їх розмір та форма. Від цього залежить якість виконаної роботи та час експлуатації інструменту.
  • Довжина та форма полотна обумовлюють комфорт у користуванні та сферу використання пили. Відіграє важливу роль також і кут нахилу полотна або ж його зміна при роботі.
  • Матеріал, з якого виготовлене полотно: звичайний метал, розжарений, хромована чи нікелева сталь. Від цього критерію залежить строк експлуатації та сфера використання пили, гнучкість полотна та швидкість затуплення.
  • Рукоятка має щільно прилягати до долоні. Від її зручності залежить комфорт та безпека при роботі з пилою.

Зрозуміти, яку вибрати пилку для обрізки саду, можна врахувавши усі особливості роботи з інструментом. Вона має завдавати мінімальну шкоду дереву при спилюванні гілок. Не менш важливим є комфорт у роботі, адже існують моделі з видовженим полотном. Такі садові пили підходять для обрізання невисоких дерев без драбини.

Збираючись купити садову пилку, варто обирати інструмент у чохлі. Він дає змогу безпечно транспортувати та зберігати приладдя в належних умовах, в рази продовжуючи строк експлуатації. Складну пилку можна зберігати без чохла, що обумовлено особливостями конструкції.

Ціна певної моделі ручної садової пилки залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена, типу конструкції, наявності чохла. 

Де купити садові пили по доступним цінам

В каталозі інтернет-магазину «Укрсервіс» представлені садові, обрізні та штангові пили, виготовлені брендами FISKARS, BERGER, Truper, My Garden. Асортимент товарів постійно розширюється. З менеджерами інтернет-магазину можна зв’язатися у будь-який зручний для покупця спосіб: зворотній зв’язок по телефону, Viber або через соціальну мережу Facebook. Купити садову пилу у комплекті з чохлом для догляду за садом за низькою ціною можна у офіційного постачальника ТД Укрсервіс, а ознайомитися з асортиментом — на офіційному сайті інтернет-магазину.