Каталог товаров Scheppach

Немає товарів

ТД Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Scheppach!

Батьківщина бренду: Німеччина Флаг Германии

Країна-виробник: Японія Флаг Японии Німеччина Флаг Германии

Ні для кого не секрет, що найкраща садова техніка виробляється в Німеччині. Популярний німецький виробник Scheppach - це чергове тому підтвердження. Компанія була заснована в далекому 1927 році. Спочатку вона спеціалізувалася на виробництві деревообробних верстатів. Потім асортимент був істотно розширено. На лінії виробництва почали з'являтися більш сучасні і досконалі моделі. Станом на 2017 рік капітал компанії склав більше 125 мільйонів євро. Продукція бренду високо цінується не тільки в Німеччині, але і далеко за межами Європи.

Центральный склад компании Scheppach

Асортимент

Спочатку каталог електричних інструментів Scheppach складався з деревообробних верстатів і додаткових аксесуарів. Потім асортимент був істотно розширено. У ньому з'явилися:

 • Акумуляторні інструменти;
 • Компресори;
 • Генератори;
 • Машини для саду;
 • Кондиціонери;
 • Будівельна техніка.

Вартість точильних верстатів та іншого обладнання Scheppach повністю конкурентна. Вона абсолютно виправдана надійністю і бездоганною якістю. Виробники не упустили жодної найменшої деталі: починаючи з дизайну техніки і закінчуючи безпекою експлуатації.

Цена на дровокол Scheppach в Украине

Переваги

Якщо ви ще сумніваєтеся який стружкоотсос, дровокол або точильний верстат вибрати, ми пропонуємо вам кілька вагомих аргументів на користь продукції Scheppach. До її незаперечних переваг варто віднести:

 1. Високу продуктивність.
 2. Широкий функціонал.
 3. Безпека.
 4. Простоту експлуатації.
 5. Стильний дизайн.
 6. Конкурентні ціни.

Scheppach пропонує продукцію, як для побутових потреб, так і для справжніх професіоналів. Неперевершена якість товарів постійно вдосконалюється і демонструє стабільний розвиток і рух вперед.

Сколько стоит продукция Scheppach в Украине

Купити дровокол, стружкоотсос, відбійник в Україні недорого

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент деревообробних верстатів, дроворуби і електричних відбійних молотків Scheppach за найвигіднішими цінами в мережі. Ми є офіційним дилером представленої торгової марки, тому можемо поручитися за якість і оригінальність кожного продукту.
 
ТД Укрсервіс - це гарантія надійності і безпеки вашої покупки. Ми подбаємо про те, щоб ви залишилися задоволені своєю покупкою і, неодмінно, повернулися до нас ще. Адже з нами завжди вигідніше! Телефонуйте прямо зараз, і переконайтеся в цьому!
Характеристики товара...
Отзывы...