Опис Акумуляторний шурупокрут DeWALT DCD777L2T безщітковий (DCD777L2T)

Шурупокрут акумуляторний DeWALT DCD777L2T - ручний електроінструмент для фіксації різних кріпильних виробів і свердління отворів в дереві, металі і бетоні. Представлена модель належить до професійної серії і оснащується акумуляторами DeWalt XR на 18 в.

Призначення: закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупи, гвинти, саморізи, дюбелі); закручування болтів; свердління отворів в різних матеріалах.

Переваги шурупокрута DeWALT DCD777L2T

Універсальність застосування

Дриль-шурупокрут DeWALT DCD777L2T може використовуватися як для свердління матеріалів, так і закручування різних кріплень і шурупів. У конструкції передбачено 2 режими роботи: звичайне свердління і загвинчування. Для перемикання між ними передбачений зручний регулятор з маркуванням на корпусі. При свердлінні інструмент здатний пробурити отвір в дереві діаметром до 30 мм, в металі до 13 мм.

Гнучкість роботи

Шурупокрут DeWALT DCD777L2T дає користувачеві можливість самостійно вибрати налаштування роботи для конкретного матеріалу. Можна вибрати зусилля, з яким інструмент буде провертати насадку, в діапазоні до 65 Н·м . Регулювання здійснюється прокручуванням перемикача на шурупокруті, передбачено 15 режимів для гнучкого підбору крутного моменту. Максимальну швидкість обертання також можна заздалегідь вибрати перед роботою. Редуктор має 2 режими, в першому він видає до 500 оборотів за хвилину, у другому - 1750 оборотів. Швидкість регулюється перемикачем на корпусі DeWALT DCD777L2T.

Простота конструкції

DeWALT DCD777L2T відрізняється винятковою простотою і може використовуватися без попереднього досвіду. Інструмент комплектується швидкозатискним патроном діаметром на 13 мм, що дозволяє замінювати Свердла без спеціального ключа. Напрямок обертання також регулюються одним перемикачем з нанесеною маркуванням. На корпусі для підсвітка робочої області є вбудований яскравий світлодіод. У моделі DeWALT DCD777L2T вбудований безщітковий двигун, що значно збільшує надійність і зменшує розміри корпусу. Вага інструменту становить всього 1,63 кг.

Стандартна комплектація:

  • Шурупокрут DeWALT DCD777L2T - 1 шт
  • Акумулятор DeWALT 18V XR 3.0 Ач-2 шт
  • Зарядний пристрій - 1 шт
  • Пластиковий кейс-1 шт
  • Інструкція експлуатації-1 шт

Характеристики Акумуляторний шурупокрут DeWALT DCD777L2T безщітковий (DCD777L2T)

Вид інструменту дриль-шурупокрут
Клас професійний
Патрон швидкозажимний
Розмір патрона, мм 13
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм 30
Мах. діаметр свердління в металі, мм 13
Макс. діаметр сверління в бетоні, мм немає даних
Мах. крутний момент, Нм 65
Кількість режимів 15
Кількість швидкостей 2
Регулювання крутного моменту так
Швидкість обертання, об / хв 1750
Реверс так
Режим роботи безударний
Кількість ударів, уд/хв немає
Тип двигуна безщітковий
Тип живлення від акумулятора
Напруга акумулятора, В 18
Комплектний акумулятор 2
Тип акумулятора Li-Ion
Ємність акумулятора, А*год 3
Індикатор заряду акумулятора так
LED-підсвітка так
Габарити корпусу, мм немає даних
Вага, кг 1.5
Комплектація пластиковий кофр
Особливості

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

10 969 грн.